Arama sonuçları

1. sevdasevmur

Grafiker / avrupa yakası

Not: Tercihim Reklam ajansı ve avrupa yakasıdır. Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Ms Office ( Word, Excel, Powerpoint ve Outlook) Adobe Illüstratör (iyi) Adobe Indesign (iyi) Adobe Photoshop (iyi) Freehand MX (iyi) İş deneyimi ve içeriği: Pensan...
  2. sevdasevmur

Kendimi daha fazla geliştirebileceğim bir iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Ms Office ( Word, Excel, Powerpoint ve Outlook) Adobe Illüstratör (iyi) Adobe Indesign (iyi) Adobe Photoshop (iyi) Freehand MX (iyi) Corel Draw (başlangıç) İş deneyimi ve içeriği: Pensan Kalem A.Ş. (Grafik Tasarımcı) Pozitif...
  3. sevdasevmur

Yardımcı Grafiker / Avrupa Yakası

EĞİTİM BİLGİLERİ: Önlisans : İstanbul Gelişim Üniversitesi MYO –Basım ve Yayın Teknolojileri bölümü Lise : Beyoğlu Ayşe Ege Anadolu Kız Meslek Lisesi - Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık BİLGİSAYAR BİLGİLERİ: Ms Office ( Word, Excel, Powerpoint ve Outlook) Adobe Illüstratör (iyi) Adobe...
  4. sevdasevmur

Yardımcı grafikerim / İstanbul

EĞİTİM BİLGİLERİ: Önlisans : İstanbul Gelişim Üniversitesi MYO –Basım ve Yayın Teknolojileri bölümü Lise : Beyoğlu Ayşe Ege Anadolu Kız Meslek Lisesi - Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık BİLGİSAYAR BİLGİLERİ: Ms Office ( Word, Excel, Powerpoint ve Outlook) Adobe Illüstratör (iyi) Adobe...
  5. sevdasevmur

Grafikerim iş arıyorum

6. sevdasevmur

Grafikerim iş arıyorum

Basım ve Yayın Teknolojileri bölümü mezunuyum. Reklam ajansı gibi yerlerde iş arıyorum. Daha fazla ilerlememi sağlayacak yerde çalışmak istiyorum. İstenilen takdirde portfolyolarım mail olarak cv'mle birlikte gönderilecektir.
  7. sevdasevmur

Uygun Fiyata Sizinde Kurumsal Kimliğiniz Olsun !

Sizi yansıtacak, kaliteli tasarımlar sunuyoruz. Tek yapmanız gereken; jsmtasarim@gmail.com 'a mail atmaktır.
  8. sevdasevmur

Flekso Baskıda Hangi Malzemeler Kullanıyor? Lütfen yardım edin...

Flekso Baskıda Hangi Malzemeler Kullanıyor? Bu konu hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler:)
  9. sevdasevmur

Freelance grafik tasarım iş arıyorum

Ben üniversite öğrencisiyim. Evde tasarım yapabileceğim iş arıyorum. Photoshop, illüstratör, indesign programlarını biliyorum. Dergi, kurumsal kimlik, afiş, kitap kapağı tasarımı, promosyon tasarımları daha önce yaptım.İlgilenenler sevdasevmur@hotmail.com adresine mail yollayabilir.
Yukarı Alt