Arama sonuçları

1. B

Merhaba Hesabımın ve bugüne kadar oluşturduğum tüm içeriğin (albüm, yorum, yeni konu vb.)...

Merhaba Hesabımın ve bugüne kadar oluşturduğum tüm içeriğin (albüm, yorum, yeni konu vb.) silinmesini talep ediyorum. Nedense üyelik ayarlarında bunu yapabileceğimiz bir bağlantı bulunmuyor. Ya da kendi oluşturduğum albümü kendim silemiyorum . Lütfen ilgilenirseniz sevinirim.
  2. B

film afişi tasarım.

Çok güzel görünüyor eline sağlık:) Tek sorun mehmet beyinde dediği gibi yazı renkleri beyaz olsa çok daha hoş ve okunabilir olabilir:)
  3. B

Lider Online Reklam Ajansına Grafiker Aranıyor - Ankara

mail attım Bertan mızrak
  4. B

manipülasyon çalışmam

teşekkürler.sen graffitiyle uğraşan soek misin ankarada?
  5. B

Kişisel Kartvizitim

Teşekkürler:) alevin aslında bi anlamı yok o anda aklıma geldi hoş durabileceğini düşündüm koydum.:)
  6. B

Atatürk siluetli Türk Bayrağı

çok güzel düşünülmüş bir çalışma elinize sağlık:)
  7. B

Asya Rentacar Logo ve Kartvizit Çalışması

Ellerinize sağlık çok güzel bir çalışma fakat küçük bir düşüncem var logonun üstteki kadranın bu oval bölümü çizgisi her noktada aynı kalınlıkta olsa daha hoş olabilir sanki aynı kalınlıkta ve biraz ince olsa yada soldan sağa doğru kalınlaşarak aynı şekilde gitse tekrardan incelmese kalın...
  8. Fotoğraf

Fotoğraf

kartvizit
  9. B

Kişisel Kartvizitim

Kişisel Kartvizit denemem.Eleştirilerinizi bekliyorum.
  10. B

Kişisel kartvizit denemem

iyi-kötü eleştirilerinizi bekliyorum:)
  11. B

Çok acil yardım lütfen

Lütfen çok acil yardım edin. Butonun üstüne geldiğinde aşşağıda alphası giderek artan bir dikdörtgen içindede aynı şekilde giden yazı istiyorum butona çift tıkladım içine girdim overa frme verdim içine girdim birinci frame de alphalar 0 ken sonuncu frame key frame ekledim alphaları 100 yaptım...
  12. Fotoğraf

Fotoğraf

papagan
  13. Fotoğraf

Fotoğraf

gamedogs
  14. Fotoğraf

Fotoğraf

bayan absolut tişört ön
  15. Fotoğraf

Fotoğraf

parti afişi