Arama sonuçları

1. K

Yeni canavarım

Ben de daha dün seviniyodum ki Nikon D3100 aldım diye. :) Gerçi ben daha Grafik Tasarıma gireli 3 hafta oldu :p İyi günlerde kullan üstat. Bu mesaj telefonumdan gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.
  2. K

Cenik Elektronik Logo Çalışması

@tek1.52 Paint. Bu mesaj telefonumdan gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.
  3. K

Resim Çizmek - Grafik Tasarım bölümü

Çok haklısın şimdiye kadar 2 kişi girdi derse ikisi de hayvan gibiler. Çok özür dilerim herkesten ama ikisi de tam ya.şak. Başka bişey değil. Bu mesaj telefonumdan gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.
  4. K

@Mesut ADIGÜZEL Size de cevap vereyim hocam. Az çok durumdan haberdâr oldunuz. Fakat siz nasıl atlattınız o durumları? Vazgeçmem imkansız. Yani 10 yılda da olsa bitecek bu okul. Hem de grafik tasarımı öğrenmiş olarak. Ama işte sene kaybı yapmayayım diyorum. Şu güne kadar hiç yapmadım. 18,5...
  5. K

Başvuru yaptım çok sağolun. Bu mesaj telefonumdan gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.
  6. K

Üye isim değişikliği ile ilgili düzenleme... Önemlidir...

Nick değişimi isteği.. Kemal ELLİDÖRT (Sakarya plakasi. :D) Bu mesaj telefonumdan gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.
  7. K

Çok teşekkür ederim herkese. Bir de ayrı olarak forumda isim degisimi yapıyorlar mı? Nick yani. Gerçek adımı soyadımı koymak istiyorum. Konu altına öneri, kaynak vb.yardımcı şeyler yazıp çizebilirsiniz. Çok teşekkür ederim herkese. Bu mesaj telefonumdan gönderildi. Yazım hataları için özür...
  8. K

Yorumlar için öncelikle teşekkür ederim hepinize. Giresun Üniversitesi 2 yıllık Grafik Tasarım okuyorum. Grafik tasarım için öncelikle lise ya da üniversite başlangıç e-book ya da bir yardımcı kitap falan lazım. Teknikleri, durusu vs. Öğrenmek için. Yani birden bana saçma bi adam gelip...
  9. K

Arkadaşlar üniversiteye başlayalı 3 gün oldu. Ek yerlestirme ile geldiğim için çoğu baş konuyu kaçırdım. Resim yetenegm yok. Sırf web tasarım ve diğer programlar için seçtim bu bölümü ama resim illa çizilecek. İlkokulda resmim çok zayıftı. İyi bir altyapım yok. Fakat resim çizmeyi öğrenmeyi...
Yukarı Alt