Arama sonuçları

1. N

Path tool ile bu nasıl yapılır

bu resim gibi daha büyük bir şey yapmak istiyorum ama şu köşedeki ovallikleri bir türlü tutturamıyorum bunun farklı bir yolu mu var bilemiyorum path tool ile bir çapraz düz çizgi çiziyorum daha sonra ortasına bir nokta koyuyorum ve çubuklardan istediğim görüntüyü vermeye çalışıyorum ama bir...
  2. N

Futbol flamaları, t-shirt v.b fiyat bilgisi

@Bytip. daha 4 mesaj atmışsın yazdığın yazıya bak. benimde mesajım az ama insan önce girdiği bir yeri ölçer tartar ona göre yazar, mesajından bunu anlıyorum. @Murat VARDAR aradım ama bulamadım, genelde firmaların satış fiyatları yazıyor, ben kendim çizim yapıp arkadaşımdan bunun...
  3. N

Futbol flamaları, t-shirt v.b fiyat bilgisi

Merhaba arkadaşlar futbol maçlarında bazı takımlara ait sallama bayraklar falan oluyor üstünde takım logosu takım ismi slogan kupa resmi falan. Bu tarz değişik bayrak örnekleri gelecek. Fiyat öğrenmek istiyorum acaba bunların tanesini ne kadara yapabiliriz. Ne uçuk ne de az birşey söylemeyeyim...
  4. N

Grafiker olabilirmiyim

bu işi bende hobi amaçlı 7-8 yıldır yapıyorum kendimce birşeyler yapıyorum ama hiç bir zaman kendimi yeterli görmüyorum yaşım 26 oldu ama ünide açıköğretimden okuyoruz meslek lisesi elektrik mezunuydum hiç anlamam o işten, 2003 te staj paramla bilgisayarı aldığım ilk günden itibaren web...
  5. N

Siyah Gradient üzerinde path bozuluyor

neyse buldum şimd. jpg olarak kaydederken çıkan seçeneklerde anti-ailasing - art optimized i seçince düzgün görünüyor.
  6. N

Siyah Gradient üzerinde path bozuluyor

illustrator'e yeni başladım dersleri felan inceleyip örnek grafikler hazırlamaya çalışıyorum az önce maç özlerkende trt 1'in skorboard'unu çizeyim dedim fakat nedense siyah graidentin üzerinde path bozulma yapıyor ama mesela siyah değilde sarı background olsa bunun üzerinde sıkıntı olmuyor şu...
Yukarı Alt