Arama sonuçları

1. garipbiri

emprimeye printır

emprime atölyesine printır alıcam marka model ve fiyat önerileri bekliyorum ayhan 0543 456 2942 anadolugrafik@windowslive.com
  2. garipbiri

Kişisel İnfografik yaptırılacaktır ACİL

ararsanız yardımcı olabilirim 0212 536 74 24 Vodafon: 0543 456 2942 Avea: 0507 823 24 46
  3. garipbiri

corel formatında muhtelif grafikler

buda yeni bir link upload ettikçe paylaşıcam birde ön izleme upload etmeyi başarırsam kendimi alkışlarım :) http://rapidshare.com/files/2598976917/7.rar
  4. garipbiri

COrelde otomatik cizdirme varmidir?

bu tip çizimleri otomatik yapabilirsiniz ancak CorelDraw ile değil Vector Magic kullanın baya zaman kazandırıyor. corel trace ilede çizilebilir fakat corel trace bitmep te fazla kalite arar ve çokta istenen sonucu vermez
  5. garipbiri

corel formatında muhtelif grafikler

işinize yarayacak muhtelif grafikler aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. daha çok çok var özellikle yekstille uğraşan arkadaşlara çok yararlı olacak çalışmalar upload ettikçe paylaşıcam ön izlemede paylaşmak için nerden yükleneceğini bilen arkadaş varsa yazarsa sevinirim...
  6. garipbiri

Grafikerler.org'u destekleyen üyelerimizin web siteleri

www.hernevidizayn.com artık logo ve iletişim linki benim sitemdede var
  7. garipbiri

freelance taş dizayn

freelance taş dizayn işleriniz Ayhan Sarı 0212 536 74 24 Vodafon: 0543 456 2942 Avea: 0507 823 24 46
  8. garipbiri

Bayan Giyim Üzerine Model Yaratacak Yaratıcı Bayan Freelancer Grafiker Aramaktayız

ben bu meslekte ankebut bezi (tabutun üzerine konan bez) tasarlayacak grafiker arandığını da duymuştum. hadi o neyse hat sanatıyla ilgiliydi. zaten tipografi döneminin grafikerleri de çoğunlukla hattatlardan geldiler Abdülhamit emriyle kurulan Mekteb-i Sanayi-i Nefise-i Şahaneye' de en çok...
  9. garipbiri

Grafik tasarım - Freelance grafıker aranıyor

genç yetenek öğrenci meslektaşlarımı da küçümsemiyorum tabiiki. tam tersi teşvik etmekten de yanayım. mesleğe 33 yılını vermiş bir grafiker olarak alınsammı, sevinsemmi karar veremedim. :)
  10. garipbiri

CorelDRAW 'da Taş dizimi sandığınız kadar zor değil !

ben 6 kullanımlık demosunu indirdim kitleniyor aşağıdaki linkten corelde taş dizayn resimli anlatım dosyasını indirebilirsiniz http://www.hernevidizayn.com/tas%20dizayn%20resimli%20anlatim.rar
  11. garipbiri

Dürüst arkadaşlarla çalışmak isteriz!!

sn. bright buradaki konu grafikerlere dürüst davranılmayarak şevklerinin kırılmasıdır. böyle bir sayfada emeklilerin çalışıp çalışmaması gerektiği konusunu açmanızda bana oldukça manidar geldi. ne yani emeklileri sabunmu yapıcaz :) eminim ülkem şartlarında sizinde çevrenizde çalışan birçok...
  12. garipbiri

E-Ticaret Sitemize Maskot & Logo Yaptırılacak

param yok dese bedava yaparım. param yok demek ayıp değil. insanları enayi yerine koymaya çalışmak ise büyük ayıp. bunları yazıyorum çünki şansını bendede denedi.
  13. garipbiri

saati 10 tl grafik dersi

evet istanbul iletişim için tel. numaralarım mevcut
  14. garipbiri

33 yıllık grafiker

ilan emeklilik nereniyle geçerliliğini yitirdi
  15. garipbiri

Kurumsal Tasarım Yapabilecek İş Başı Banka Hesabına Para İsteyen Arkadaslar

kaç para lazımsa emekli maaşımın tamamını veriyim yeterki kaldırın moderatör arkadaşlar şu rezil ilanı genç meslektaşlarıma hakaret kabul ederim böle bir ilanı
  16. garipbiri

saati 10 tl grafik dersi

Grafikte kendinizi yetiştirmek istediğiniz branş nedir? Şayet Matbaa, Tekstil taş dizayn, Tekstil Emprime, Cam Mozaik bina giydirme. Bunlardan biri ise benimle irtibata geçiniz veya bu konularda 1 saatlik ders başına 10 tl ödeyerek 33 yıllık Grafiker'den yardım almak isteyen genç yetenek...
  17. garipbiri

Logo İstek

meraba yardımcı olabilirim iletişim adresiniz nedir benim anadolugrafik@windowslive.com 0212 536 74 24 Vodafon: 0543 456 2942 - Avea: 0507 823 24 46
  18. garipbiri

bence bütün grafikerler dürüst ve özverili olduğu için dürüst arkadaşlarla çalışmak diye bir cümle yanlıştır. 33 yıllık meslek hayatımda 1 tane dürüst işveren sayamayacağım kadar dürüst grafiker gördüm. sizin başlığın mantığına bakarsak grafikerleri dürüst olanlar ve olmayanlar diye ayırma...
  19. garipbiri

grafikerler zaten dürüst ve özverilidir yeterki işverenler dürüst olupta grafikerlerin şevkini kırmasınlar çok şükür ben emekli oldum kurtuldum ama ya geride kalan genç arkadaşlarım. o yüzden siz başlığı şöyle değiştirin dürüstlüğümüze güveniyoruz
Yukarı Alt