Arama sonuçları

1. hackanizma

Marketler için Broşür Çalışmam

bence çalışmalara; basit, vasat diye yüklenmemek lazım. şahsen bana da aynısı yapıldığında bir hayli hevesim kaçabiliyor, başlangıç düzeyinde yapılan bir çalışma, doğrudur ama bir kaç ekleme ve düzeltmeyle daha iyi düzeylere getirilebilir, tavsiyem arka planı düz gri tutmaktansa gradient...
  2. hackanizma

Land Of Dreams

Arkadaşlar bu çalışma benim yıllardır hayalimde olan bir çalışmaydı o yüzden çok özel hep bulutlar arasında uçan bi ada parçasının üstünde böyle bir manzara hayal ederdim yıllar sonra kısmet bugünlereymiş
  3. hackanizma

Ödüllü Miley Cyrus tasarım yarışması

kusura bakmayın anlamadığım bi kaç noktayı sormak istiyorum kapşonlu ceketin üstüne yapılıcak baskı için tasarım istiyorlar değilmi ? ve şablon u nereden indirebiliriz acaba? teşekkür ediyorum şimdiden not : şablonu buldum bu şablona renk verebilirmiyiz böyle mi kullanmamız uygun olur ve...
  4. Fotoğraf

Fotoğraf

Ogün ben albümü albüm kapağı illustrator
  5. Fotoğraf

Fotoğraf

tablet karalaması karakter
  6. Fotoğraf

Fotoğraf

kastamonu ahsap fuarı logo yarışması
  7. Fotoğraf

Fotoğraf

new asia restaurant
  8. Fotoğraf

Fotoğraf

bulutsuzluk özlemi
  9. Karışık

Karışık

10. hackanizma

Portre Cekim

insan portresinden bahsediyorsak fonu değiştirebilir genelde çekimden kaynaklı saçlardaki hataları düzeltip yüzü temizleyip renkleri duruma göre canlandırma gibi işlemler yapabilirsiniz
  11. hackanizma

Dekorasyon Sitesi Tasarımı

arayüzünüde kendim oluşturduğum tasarımınıda kendi yaptığım bir iş www.gumustakim.net (Grafikerler.org'da yeni olduğum için işleri link olarak göstermenin sorun olup olmadığını bilmiyorum gerekirse değiştiririm.)
  12. hackanizma

NewAsiaRestaurant

yorumlar için teşekkürler
  13. hackanizma

BulutsuzlukÖzlemi

Yine okul zamanı yaptığım bir afiş çalışması eski ve çevreci bir grup olan BulutsuzlukÖzlemi için
  14. hackanizma

NewAsiaRestaurant

Ders Zamanı Yaptığım Bir Çalışma (Gerçek Bir Firmaya Ait Bir Çalışma Değildir)
  15. hackanizma

Merhaba;

Merhaba arkadaşlar ismim Hakan Gediz Ünv. Grafik Tasarım Öğrencisiyim yapılan profesyonel/amatör çalışmaları incelemek ve yaptığım çalışmaları paylaşıp fikir alışverişi yapmak için burdayım teşekkürler.
Yukarı Alt