Arama sonuçları

1. G

Element 3D video ram sorunu yardım edin

tamam o zaman öyle kalsın kardeşim performansda çok iyi yapıcak birşey yok teşekkür ederim :)
  2. G

kardeşim kullanabiliyordum ilk söylediğinle yükleyip ama video ram gösterdiğim gibi 0 yazıyor
  3. G

Olmadı Kardeşim opengl failed verdi Element 3D ve opengl baktım 4.0 yazıyordu ilk verdiğinde yüklediğimde opengl 4.2'ydi olmuştu amd den nefret ediyorum artık ne bu ya
  4. G

Deniyorum şimdi kardeşim mesaj atarım tekrar ama yalnız ilk baş bunun orjinal driverini yükleyip mi üzerine yükleyim yoksa direk herşeyi kaldırıp sadace bunu mu yükleyim
  5. G

evet kardeşim laptop Hp pavilion dv6 3320et
  6. G

teşekkür ederim kardeşim denerim yalnız başka kurarken şuda olmuştu bunda olmaz inşallah ekran karanlık olup çok az gözüküyor bu amd güncellemesi iyice manyaklaştı :)
  7. G

Ati Radeon HD 6550m kardeşim
  8. G

Marijuana195 : Ekran kartı driverini günceleme yapman gerekiyor kardeşim ekran kartınla uyumlu güncelleme yaptığında düzelecektir aynı hatayı bendede ve yeni düzeltim bu yöntemle.. kolay gelsin..(ekram kartım hd6470m ) http://www2.ati.com/drivers/amd_clea...il_1.2.1.0.exe (eski ekran kartı...
  9. G

Element failed to initialize OpenGL windows 8 çözümü

Merhaba Arkadaşlar windows 8 de Element 3D nin sorunu çözmüş olarak geldim karşınıza Benim Ekran kartı ATİ RADEON HD 6550M öncelikle yaptığım windows 8 i Windows 8 Activator v2.5 ile crack yeniledim ardından bunu indirin ve kurun ...
  10. G

Element failed to initialize OpenGL Sorunu

ve bu otomatik bulucu dediğinde yaptığımda Ati radeon hd 5000 seriesi bulup yüklüyor işletim systemini değiştirsem sorun çözülür mü acaba kesin olarak
  11. G

Saolasın Kardeşim olmadı işletim systemini değiştiricem
  12. G

Windows 8 Pro 64 Bit kardeşim ama bu aynı şekilde windows 7 home basic ve ultimate de de oluyor
  13. G

Dediğinizi yaptım önce bunu amd_cleanup_util_1.2.1.0 Sonrra ise bunu yükledim AMD_Catalyst_13.6_Mobility_Beta2 Sonuç olarak başka bir sorun Burdan sonra Element 3D açtım objeler düzeldi ama sorun üstüne sorun oldu Bunun başka bir çözümü yok mu saygılar
  14. G

Merhaba arkadaşlar sorun bu güncelleme yaptım farklı farklı yazılımları yükledim support.amd.com'dan mesela : AMD_Catalyst_Preview_driver_OpenGL_4.2_beta_support_Win7_Vista 11-12_vista64_win7_64_dd_ccc_ocl 13-4_win7_win8_64_dd_ccc_whql amddriverdownloader AMD Catalyst™ Notebook Display...
  15. G

Element 3D sorunu çözüldü

hocam öncelikle öyle diyorsun da benim ekran kartım ATİ 6550 HD GPU ram 978 bişi ancak bana önceki konumda da aynen şu hatayı veriyor https://www.grafikerler.org/adobe-after-effects/40146-adobe-cs6-after-effects-element-3d-sorunu.html sürekli günncelledim ekran kartını ama hep aynı hata...
  16. G

makinemin ram'i 4 gb zaten sorun ekran kartının video ram ile ilgili bişi ekran kartı video copilotun açıkladığı destekli ekran kartlarından var sorun video ram yetmezliği başka bir sebebi yok bunun sanırım araştırdığıma göre 1200 mb video ram istiyor tam bilmiyorum sürücü yazılımı ile ilgili...
  17. G

Nedeni Sürücü değil bildiğim kadarıyla Video Ramin yetmezliği Element 3D en az 1500 felan istiyor bildiğim kadarıyla Video Rami yükseltmeyi bilmiyorum ama 0 gösterince açabiliyor ama Kartın Performansı düşüyor aşırı derecede düşüyor sürücüyü istediğin kadar en sürümünü indir bu sorun benim...
  18. G

Benim Yaptığım bu sorunum çözüldü labtopta hiç bir problem yok sorunuda bi önceki konuda belirttim Labtop model <<< Hp Pavilion dv6 3320et >>> Ekran kartı ati radeon HD 6550 serisi ATi nin support & drivers'den Latest AMD Catalyst™ Drivers for Radeon™ HD 7000, HD 6000 and HD 5000 Series...
  19. G

Adobe cs6 after effects Element 3D sorunu

tamam hocam konuşalım saolasın şimdiden
  20. G

Adobe cs6 after effects Element 3D sorunu

hocam öncelikle dediğiniz şekilde farklı crack denedim ama olmadı ya kabul etmedi yada aynı aynı hata aldı video copilot'tan update etmek paralı değil mi sign up yapamıyorum yani forum dışından başka yerinde kayıt olamıyorum artık en sonunda bilgisayara format atıcam olmadı vaz geçicem
Yukarı Alt