Arama sonuçları

1. S.C.K. TASARIM

Kafa Maskot-1

Kafa Maskot-1 Merhaba Maskotlara bayılırm farklı bir ifadesi var :) Bunu yapmak çok kolay değil özellikle bire bir aynısını yapanların hayranıyım :) Bununla ilgili birçok örnek denemem olucak :D İlk adımı attık sadece kafa ile :D vücut yok ;) vücutu yapmaya kalkışsam kolu bacağı eksik...
  2. S.C.K. TASARIM

El Çizimi Maskot

Merhabalar İstanbulun üşüdüğü bu günlere elime aldığım bir kağıtta deneme yaptım aslında bu deneme karla alakası yoktu ama sonra olabilir diye düşündüm 7B kalemiyle çizdiğim bu maskotlar biraz değişik yani düşünce tarzıma göre değişik :) Fazla sizi yormak istemiyorum yazılarımla sizden ricam...
  3. S.C.K. TASARIM

Yılbaşı İndex Kırmızı Blogger Versiyon

Merhabalar. Kırmızı yılbaşı indeximi biliyorsunuz bununla birlikte blogger indexide veriyorum çünkü bloggerde ftp yok dosyaları atamıyoruz bende blogger için kodladım tabi bazı yardımlar ile bu yardımları sayğlıyanları aşağıda veriyorum sonrada kodu ve canlı önizlemede vericeğim. // İndex...
  4. S.C.K. TASARIM

Yılbaşı İndex Kırmızı

Merhablar Yılbaşı indexi mi gördünüz yeşil olanını. İstek üzerine kırmzı istendi bende tabiki dedim :) elime yapışmaz ya işte farklı versiyonu olur :) Yeni özellik olarak yılbaşı karı koydum blogumda da kullanıyorum kar kodunun yapımcısı sanırsam "EPfarki.com" ona teşşekkür ederim :) Siz kar...
  5. S.C.K. TASARIM

Yılbaşı İndex

Merhabalar Yılbaşı geliyor bir tane index patlatalım dedim :) ve patladı :D Tasarımı basit ama şık olan bu indexi size ücretsiz olarak sunuyorum.... İndexde farklı olan sadece tasarım dışında biraz kodlama var. Kodlamada beni zorlıyacak olan geri sayım aracıydı bunuda internetten buldum...
  6. S.C.K. TASARIM

Etüt Odası Logotype Deneme

Merhabalar 3d yazılar bayılırım bu çalışmamda ona benziyor ama değil ben isim koyamadım :) Birkaç birşey daha katılırmı evet katılır ama ne katılır bilmem :) Logotype yapım aşamalarını sırasıyla veriyorum
  7. S.C.K. TASARIM

24 Kasım Öğretmenler Günü İndex

Merhabalar Bu gün 24 Kasım ve öğretmeler günü.... Küçüklüğüme geri dönüyorum ve ileri sarıyorum çoook öğretmen benle ne kadar uğraşmış yani benle ne kadar ilgilenmiş bende onların verdiği bilgiyi en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyorum.... Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu...
  8. S.C.K. TASARIM

Z Man Maskot Çizimi

Merhabalar Bugün saat 15.30 sularıydı cografya dersinde çizdim bende hiç ders dilemiyorum heee hep çiziyorum bu aralar yok ondan sıkıldım yok bundan sıkıldım :S ne oluyor yahu :) fazla konuyu dağıtmıyım.. Bunu çizerken birşey okuyan adam çizicektim sonra yüzü yaptım saçı uçuk yapıyım dedim...
  9. S.C.K. TASARIM

Karışık Çizimler

Merhabalar Sıkıldığım bir derslerden biri edebiyat daha önceden söylemiş olmayım :P okadar sıkılıyorumki deftere çizim yapıyorum. Belli birşey düşünmüyorum kafamdan uydurma bir şey :) yani gerçeklik ile ilişkisi yok olsa bile edebiyatta işledeğimiz şair evlenmesini çizemem :) o kadarda...
  10. S.C.K. TASARIM

M.Kemal Yazısı El çizimi

Merhabalar Benim bir gam yazısı vardı orada bassetmiştim bir arkadaşım var o çok güzel grafiti yazılar yazıyor diye işte bir tane örnek getirdim size mütiş ötesi birşey bu iş zor iş çünkü o yazıları bulmak kolay değil hep uğraş ister el çabukluğu ister neyse fazla kafa ütülemeden ben...
  11. S.C.K. TASARIM

GAM Yazısı [El çizimi]

Basit bir şekilde bir yazı yazdım "gam" Game yazıcaktım gibi geldi ama gam çıktı defter küçüktü :D büyük defterde game yazdardım :D
  12. S.C.K. TASARIM

Bilgisayar Faresi / Mause logo

Merhaba Bir tane logo yapıyorum Bilgisayar faresi logosu yapıyorum yani bilgisay faresi satan bir market logosu bir yere çalışmıyorum sadece öğrenmek amaçlı çiziyorum Sadece sizden istedğim şu *fareyi nasıl daha iyi yapabilirm (Tablet vs kullanmıyorum sadece mause ve adobe Phostsop cs5...
  13. S.C.K. TASARIM

El Çizimi İsmim

Merhaba Edebiyat dersinde sıkılan bir grafik tasarımcı olmak istiyen kişi eline alır kalemi yazı yazar veya maskot çizer bende yazı yazdım bu yazı tipini yeni buldum :D Aslında çok özenli değil ama olsun kaçamak yazı böyle olur :D Daha neler var ama siz bilmiyorsunuz :D
  14. S.C.K. TASARIM

Logotype Çalışmam

merhaba blogum için bir logotype yaptım önerileriniz veya üzerine başka neler eklye bilirm onlarıda söylerseniz sevinirim Çalışmam
  15. S.C.K. TASARIM

İstek Üzerine Teknoloji Logosu

Merhabalar bugün istek üzerine bir teknoloji forumuna logo yaptım...yalnız adminin beğenmemiş :D zevk işi napalım bizde yaptık aslında ama neyse :D 10-15 dk mı aldı yapmak sadece tekno ortak yazısını iyi yerleştirememişim :D sizinde yorumlarını bekliyorum ;) her halde tam olarak logodur ;)
  16. S.C.K. TASARIM

10 Kasım ATATÜRK'Ü Anma Günü İndex

10 Kasım daima benim için farklıdır sadece benim değil tüm Türk milleti için farklıdır.... Laflarımı bulamıyorum yazıcak hiç birşey düşünemiyorum duygulanıyorum her zaman daima..... Biz gençler Atatürk'ü unutmıyacağız ve unutturmıyacağız ! İndexe gelelim grafikler hariç kodlama vs tamamen...
  17. S.C.K. TASARIM

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İndex

Merhabalar Bu gün 29 ekim Ve Cumhuriyetimizin kuruluşunun 89. yılı bunun üzerine bir index yaptım yapımı o kadar zor değil ve çok da profosyonel değil, ama güzel olduğuna inanıyorum... Psd halini vermiyorum ama kodlanmış halini veriyorum bizzat kendim kodladım.... Her tarayıcıda...
  18. S.C.K. TASARIM

Yeni Temaya Yeni Logo

Merhabalar Temama göre bir logo yaptım güzel durduda değişim hızla devam ediyor ufa tefek şeyler daha yapıldımı bu blog tadından yenmez hadi hayırlısı :D Yeni logo yapmamdaki amaç eski logomun yeni temayla uyuşmamasıdır..... yeni temayla değil yeni temanın renkleriyle uyuşmamasıdır yoksa...
  19. S.C.K. TASARIM

Kurban Bayramı İndex

Merhabalar... Kurban bayramı baya bereketli mi ne oldu :) Herkes bir şey yapıyor benimde canım çekti bende bir tane yaptım.... Kurban bayramı indexi yaptım 30 dk lık uğraş sonucu bu ortaya çıktı 30 dk nın hepsi yapım değil, araştırma uzun sürdü "o inegi bulmak zor oldu" :) Neyse...
  20. S.C.K. TASARIM

Barkot Logo

Admini olduğum destek forum için barkot logolar hazırladım bunlar logo imza banner gibi şeylerde kullana bilirsiniz..... Sadece font kullanılmıştır fontu indirdim kurdum yaptım beyin bedava :) Yapımcı ben olup ücretsiz olarak dağıtıyorum.... Tahmini yapım süresi: 3 Dk Program: Adobe...
Yukarı Alt