Arama sonuçları

1. Emre Zengin

22 adet pramit takvim basabilecek

1.İş : piramit takvim basımı Adet : 22 Tasarımı : yüksek çöz. jpg olarak hazır gönderilecek Boyut : a5 civarı, gramaj farketmez Teslim Süresi : 1-5 gün Ödeme : havale Gönderim : Kargo 2. birde 25 adet tasarım jpg olarak hazır duvar takvimi var , a3 e yakın , 300-400 gr selefonsuz, deliksiz...
  2. Emre Zengin

FeminMarket - 4

3. Emre Zengin

FeminMarket - 3

4. Emre Zengin

FeminMarket - 2

5. Emre Zengin

FeminMarket - 1

6. Emre Zengin

illustratörde yazıları objelere çevirme

Arkadaşlar, yoğun içerikli bir çalışma sonunda, coreldeki özellik gibi embedlenmemiş yazı kalıp kalmadığını kontrol edeceğimiz bir özelliği var mı :allalla:
  7. Emre Zengin

2010 Takvim Çalışması

Otomobil Klübü için yaptığım takvim çalışması
  8. Emre Zengin

Hafizeana

bu da son çalışma :)
  9. Emre Zengin

Hafizeana Süt Tatlıları Çalışması

Logotype Tabela Menu alternatif
  10. Emre Zengin

Otomobil Klüp Logosu

CarAlem otomobil klubü için yaptığım bir logo
  11. Emre Zengin

Oto Klübü Logo

Amatörce grafik tasarımı ile ilgileniyorum, sadece tempra ve tipo kullanıcılarına hitap eden sitemiz geçen sene açıldı, logo oluşturmayı ben üstlendim ve bu çalışmayı yaptım, aynı zamanda araçlarımızda sticker olarak ta kullanılıyor. Yaptığım çalışmayı hem paylaşmak hem de yorum almak için size...
  12. Emre Zengin

kelime çoğaltma

arkadaşlar ben bu çalışmayı flashta yaptım, corelde bunun gibi bir metni copy pastesiz otomatik olarak yerleştirebilirmiyiz
  13. Emre Zengin

Balıkesir'den selamlar

Herkese selamlar, Adım Emre, Balıkesir'liyim ve Balıkesir merkezde yaşıyorum, Elektronik öğrt. mezunuyum. Araba, web, elektronik hobilerim var, 94 model bi arabam var onun üzerinde de özgün çalışmalar yapmayı seviyorum, elektronik alanında piklerle uğraşmayı düşünüyorum, web tasarımıyla...
  14. Emre Zengin

corel drawın photoshopa göre üstünlükleri neler

Arkadaşlar corel drawın photoshopa göre üstünlükleri neler ? Elektronik öğrt. mezunuyum, üç dört ayımı değerlendirmek için iş bakıyorum, kartvizit tasarımı için bi ilan görmüştüm, 4 5 senedir photoshopla uğraştığımı ve özgün tasarımlar oluşturduğumu söyledim fakat coreldraw da bilmem...
  15. Emre Zengin

ps de sanal tuning

selamlar herkese, bende çalışmalarımı paylaşmak istediğim, arabalarla ilgim olduğundan çalışmalarım çoğunlukla araç üzerinde bunlar iki üç sene öncesi çalışmalardan bir kaçı bunları da yakın zamanda yaptım bu konuda gerçekten yetekli arkadaşlar var, önerilerinizi ve...
Yukarı Alt