Arama sonuçları

1. D

Kişisel Web Site Tasarımım PSD

Merhaba. İki sene öncesi için güzel bir tasarım ama web hızlı gelişiyor, yeni trend fullscreen, responsive tasarımlar. Tasarımınızı o yönde değiştirmeniz iyi olacaktır. Şu sitede tasarımı söylediğim yönde yapılmış kişisel ve şirketlerin portfolyo sitelerini görebilirsiniz...
  2. D

Kariyer Sitesi Logo Tasarımım

Bence tırnaklar ve sağ alt köşedeki görsel kaldırılmalı, logo çok kalabalık duruyor. "İş Kariyer Blogu" yazısı ince gibi geldi, baskıya gidecek bir durum olursa sorun çıkartabilir. Son olarak iş adamı görseli yazıya göre büyük kalmış gibi. Diyeceklerim bu kadar. :)
  3. D

Paralaks Kaydırma Efektine Sahip Websitesi Örnekleri

Güzel paylaşım. Geçenlerde ben de paralaks tekniğini kullanarak bir site yapmıştım: http://www.elisakimya.com
  4. D

pırıltı bayan kuaförü

Bütün kartlarınız neden siyah? :ehe:
  5. D

Grafik Tasarım okumak istiyorum!

Bende meslek lisesinde 12. sınıfım ve grafik tasarım bölümüne gitmek istiyorum. Bursa'da oturuyorum, geçen dershaneye bir kurs yöneticisi geldi ve "kursumuza gelirseniz size üniversiteye girme garantisi veriyoruz, giremezseniz paranız iade." dedi. Tabii kaç senede gireceğiz o meçhul. :ehe...
  6. D

Bir Soru

Arkadaşlar uzun süredir merak ettiğim bir konu var, danışmak istedim. Şu logodaki gibi P'nin altındaki gölgemsi P silüeti nasıl yapılıyor? Aslında her türlü yapılabilir, yapabilirim bende. Ama bir kolay yolu olmalı. Uzun yazılarda da kullanılıyor bu teknik. Bilen var mı acaba? :)
  7. D

Adobe Creative Cloud Lansmanı ve Illustrator Yenilikleri

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler Özge Hanım. Ayrıca, eşinizle beraber oluşturduğunuz VS Akademi platformu da bana çok büyük yararlar sağladı ve halâ sağlıyor da. Bu güncel, güzel platformu bize sunduğunuzun için ikinizi de çok teşekkürler. Eğitim tarzınız ile bu konuda eşşizsiniz diye...
  8. D

Umk kimya logo çalışması

@Sinan KAYA Teşekkür ederim övgüleriniz için, beğenmenize çok sevindim. :)
  9. D

Adobe muse hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kodsuz, zahmetsiz website yapmayı vaad eden bu programı deneyimleyen var mı aranızda arkadaşlar? Kullanılabilir mi? :)
  10. D

Umk kimya logo çalışması

Arkadaşlar yazı fontunu hem baskıda sorun çıkartacağı, hem de gözüme çok kaba geldiği için daha zarif bir font ile değiştirdim. Sizce nasıl? Başka bir yazı fontlu varyasyonu daha var. Onu da hazırlayınca atıcam. Logo üstünde bu kadar titizlenmemin sebebi, çok yakın bir dostumun firması...
  11. D

Umk kimya logo çalışması

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Farklı bir yazı fontu ile deniycem, onu da atarım buraya. :)
  12. D

Umk kimya logo çalışması

@kbr2709 Teşekkür ederim, sağolun :)
  13. D

Umk kimya logo çalışması

Düşünceleriniz için teşekkürler :) O baloncuklarla aynı hizada olmamasını bilerek yaptım, hizaladığımda yazı biraz büyük kalıyordu da ama yinede aynı hizaya almaya çalışıcam, benimde kafamı kurcalıyor. Ayrıca; u,m ve k harfleri aynı hizada :)
  14. D

Umk kimya logo çalışması

Arkadaşlar halâ logonun üzerinde çalışıyorum, son hali şu şekilde: Fikirlerinizi, önerilerinizi sunarsanız çok sevinirim. Önerilerinizle daha iyi bir logo çıkabilir. :) Düzenleme: Yenisi:
  15. D

Gayda İnşaat İçin hazırladığım logolar ve 1. seçilen logo....

@Emre ÇETİNER Yarışma gizliydi, kimse kimsenin logosunun görmüyordu. Zaten ben ondan önce koymuşum logoları yarışmaya. Ama gerçekten temel olarak tamamen aynı.
  16. D

Logo Sunumu Nasıl Olmalı?

Arkadaşlar, yaptığımız bir logoyu internet veya basılı ortamda müşteriye nasıl güzel bir şekilde sunabiliriz? Mesela: -Çizilen logonun arkaplan ölçüsü ve renk dengesi nasıl olmalı? -Logonun arkaplana göre büyüklük ve küçüklük açısından ölçeklenmesi nasıl olmalı? -Genellikle büyük logonun...
  17. D

Acil Yardıma İhtiyacım Var (Tasarlatasarlat Hesabı)

@kbr2709 Çok teşekkürler ilginiz için bir arkadaş benimle hesabını paylaştı, buraya haber vermeyi unutmuşum. Tekrardan sağolun. :)
  18. D

Acil Yardıma İhtiyacım Var (Tasarlatasarlat Hesabı)

Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu site yarışmalar ile ilgili tasarımlar falan yapılıyor ve sonrada ödüllendiriliyor. Siteyi bayadır inceliyordum da, anca dün kayıt olmak nasip oldu. Bir yarışma dikkatimi çekti ve tasarım yapıp katılmak istedim. Saatlerce oturup tasarım yaptım ama tasarımları...
  19. D

Yetenek Sınavını Kazananların Çizim Seviyesi?

Yok mu arkadaşlar örnek çizim atabilecek?
Yukarı Alt