Arama sonuçları

1. F

bilişim logo çalışması | hasan güner

alttaki logotype nedense hemen exper markasını andırdı bana
  2. F

Kendi yapımım logo

yazı daha açık olmalı. hatta fosforlu görünse daha dikkat çeker gibi
  3. F

"Equalizer" logosu

yazı tipi çok mu kalın kalmış
  4. F

MTR Reklam Logo Çalışması

logonun temasını renk seçimini hayal gücünü çok beğendim. ancak bana itici gelen birşey var. parmaklar mı yoksa iki tarafta da parmaklar olsa nasıl duracağı mı bilemedim.
  5. F

Kusadasi Transfer Service Logo Tasarımım

Sen beleş logo mu arıyorsun yoksa kendi logonu mu teste tabii tutuyorsun. Bence buna logo diyemeyiz. Daha çok otobüslerin mola yerlerindeki park levhalarına benziyor. Arabayı copy-paste yaptıysan geriye de yazıyı yazmak kalıyor?
  6. F

imza otel logo

5 numara ilk bakışta göze çarpıyor. imza kullanırken el yazısı birşeyler karalarız değil mi? Bence diğerlerini atın
  7. F

Logo yarışmalarında ödül kazanan bazı çalışmalarım...

moda düğün çok başarılı. emeğine sağlık
  8. F

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

basic shapes butonu altında birtakım ok şekilleri standart üçgen simgeleri var. fakat basic shapes sekmesine tıkladığımda sadece paralelkenar yapıyor. corel 3 te shift busuna basıp bir yere tıkladığımda bütün şekiller önümüze geliyordu. buna çeşitli oklar şekiller vs... için ne yapmalıyız
  9. F

antetli kağıt yapacağım. fakat altta kenar boşluğu olduğu zaman projenin o kısmı çıkmıyor biliyorsunuz. projeyi kağıdın kenarlarına sıfır bir şekilde yapıyorum. kenar boşluklarını nasıl sıfırlarım. onu aktarmanız mümkünse eğer işimi görecektir.
  10. F

ya çok masraflı olacağım galiba. print preview yaptığım zaman kenar boşlukları projeyi etkiliyor. kurcaladım forumda arattım ancak kenar boşlukları sıfırlamayı bulamadım ne yaptıysam. projeyi kilitledim çıktı aldım yine kenar boşlukları bozdu işi
  11. F

Corelde Resmi Saydamlaştırmak

öncelikle teşekkür ediyorum. peki bu saydamlaştırdığım resmin git gide kaybolmasını istiyorum. yani şeklin sonlarına doğru görüntü kaybolacak
  12. F

arkadaşlar merhabalar. Corel drawa aktardığım bir resimi nasıl saydam yaparım. Photoshopta yapıyoruz ama burada çözemedim. Bir yardım lütfen
Yukarı Alt