Arama sonuçları

1. toparli

Ambalaj Çalışmaları

Özen iş markası için yaptığım 3 renkte tasarım çalışması. Ufak çizgilerin hayat verdiği tasarımda tipografisi oldukça ince kullanılmıştır, tasarımın estetiği için önemli olan diğer obje ise siyahla fon renginin birbirinden ayrılmasıdır. Ambalaj Tasarım Örneği 1 Ambalaj Tasarım Örneği...
  2. toparli

Gaziantep - Baklava - Zeugma - Fıstık - Gaziantep Kalesi

Gaziantep, halk arasındaki eski adıyla Antep, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi ile Akdeniz Bölgesi arasında bulunan aynı adlı ilin merkez şehridir. Güneydoğuda şehir olarak en fazla nüfusu barındırır. Nüfus Bakımından Türkiye'nin 6.Büyük Kentidir.[2] Sanayi ve gelişmişlik bakımındandan...
  3. toparli

Parfüm Kutusu

Loris Parfume için çalıştığım parfüm kutusu tasarımları; Loris Parfüm Kutusu Loris Man Parfüm Kutusu Loris Woman Parfüm Kutusu Hazırladığım Programlar Çizim: Adobe Illustrator 3D Modelleme: Photoshop İsmail TOPARLI
  4. toparli

Ayakkabı Kutusu Tasarımı - İsmail TOPARLI

Yaptığım ayakkabı kutusu tasarımı daha fazlası için ambalaj tasarımı bloguma bakabilirsiniz. Sizlerinde değerli yorumlarınızı bekliyorum. Saygılarımı sunar iyi vakit geçirmenizi dilerim İsmail TOPARLI
  5. toparli

Ayakkabı Kutusu Tasarımı

Arkadaşlar yaptığım ayakkabı kutusu tasarımına düşüncelerinizi bekliyorum
  6. toparli

İllustrator'de .ps çıktı almanın ayarları

Arkadaşlar, .ps çıktı almak istiyorum. En iyi ayarları nedir? Bilgisi olan varsa yardımcı olmasını bekliyorum saygılar
  7. toparli

Mendil Kutusu Tasarımı

Yaptığım ilk mendil kutusu tasarımı..!
Yukarı Alt