Arama sonuçları

1. alibayir

Miss Gaya Logo_6

neden bütün çalışmaları bir başlık altında toplamadınız ?
  2. alibayir

CanselElcin.Com Resmi Web Site - Arayüz Tasarımı

Merhablar bişi sormak istiyorum arayüz tasarımı demişsiniz sadece arayüz tasarımımı size ait yoksa html css javascrpit (front & end) komple çalışmamı size ait ? Kusura bakmayında bu bariz themeforest template nesine yorum yapılmasını istiyorsunuz ? Author: Jan...
  3. alibayir

Trajikomik Müşteriler :)

pardon ayıptır sorması eğer bi sakıncası yoksa işin bütçesi nedir ? :)
  4. alibayir

kod bilmeyenler dinamik siteleri nasıl yapacak?

@burcubuffy bence siz herşeyden önce bir seçim yapın front end developermi olucaksınız backendmi yoksa sadece web arayüz tasarımcısımı herseyi bir kişinin çok iyi yapması imkansızdır.Bence isviçre çakısı olmaktansa rambo bıçağı ol derim benim tavsiyem.
  5. alibayir

çözünürlüğe göre büyüyen web sitesi

kesinlikle Sedat Bey katılıyorum.Özellikle iş ilanlarında ya arkadaşım eğer birisi ile anlaştıysan söyle yaz konuyu kapat 2 satır iş ilanı yazıor ne cevap var ne takip var ne teşşekkür var yazdım bitti..
  6. alibayir

@sonkam bak o kadar kişi zaman ayırmıs soruna cevap vermiş bi zahmet teşekkür edersek sadece sen değil herkes için bu lafım forumda paylaşım daha iyi noktalara gelir diye düşünüyorum.
  7. alibayir

div büyüklüğünü ayarlamak ve margin: auto yaptığım div farklı ekranda kayıyor

zaten birinci sorunun cevabını bulmussun sanırım o yüzden onu pas geciyorum ikinci sorunun cevabı responsible tasarımdan geciyor.biraz google da templateleri ve örnekleri inceleersen onuda bulabilecegini düşünüyorum
  8. alibayir

float: left; height: istediginiz px; width: 100%; min-width: 960px; background: url('buraya resim yolu yazılılacak') no-repeat center top; margin-bottom: 0;
  9. alibayir

299tl Dinamik Web Sitesi Kampanyası

@ErbaaTasarimOfisi benim çoğu 1500-2000 tl ye iş yağptıgım müşterilerim zaten 100-200 den magdur olup gelen kitledir.Emre Çetiner Bey'in yorumunlarına sonuna kadar katılıyorum.Eğer biz bu işten ekmek yiyeceksek ve yaptıgımız iş özelse sen göz ağrına 300 lira fiyat biçemezsin.Merak etmeyin Erba...
  10. alibayir

ne olursa olsun ister paket ister özel tasarım 300 tl demek piyasayı düşürmek demek cunki bu işi hakkıyla yapmak için yıllar gecmesi gerekiyor.neyse herşeyin bir alıcısı vardır ben şahsen bu tarz sırf referans yapmak için düşük ücretli iş almalara karşıyım. Saygılar İyi Çalışmalar.
  11. alibayir

Buraya konu açtıysanız eleştirileride göz önünde bulundurmanız gerekicek.Şimdi eger 299 liraya yönet,m panelli site yapıcam diorsanız %20 gelir vergisi ortalama bir host 20 dolar alan adı 12 dolar yani totalde siz bu işten sadece ortalama 200 lira gibi para kazanacaksınız ve tasarımların özgün...
  12. alibayir

alt yapınız php mi asp mi .net şimdi birde Google Dostu Yazılım ne demek ? biraz açıklarsanız seviniriz
  13. alibayir

Merhabalar şimdi bişi sormak istiyorum şöyle bir not düşülmüş : Firmamız açılışına özel olarak yaptığı Herkese Bir WebKampanyası 299tl taban fiyat olmak üzere her kitleye hitap edebilecek göz alıc ıtasarımlarla hizmet vermekte olup kampanyamız kısıtlı bir süre için geçerlidir... Örnek olarak...
  14. alibayir

İnternet problemleri

daha önce denedinmi bilmiyorum ama ben 2 hafta önce superonline gectim.daha önce 49 tl internet 17 tl de hiç konusmadıgım telefonun parasını çatır çatır ödüyordum.Şimdi super online da ayda 29 tl 10 gb download limiti ardından hızını 3 mb düşürüyorlar ama emin ol o 3 mb bile tt netin dandik...
  15. alibayir

Ersoylar Medya Arayüz

bende emre beyin dediklerine katılıyorum ve eklemeler yapmak istiyorum. 1-header boyutu çok büyük (logo ve menu alanı) 2-tipografi kesinlikle elden geçmeli 3-banner boyutu büyütülmeli ve mesaj daha iyi vurgulanmalı. 4- ayrıca biz kimiz biz kimiz şeklinde içerik doldurmaktansa lorem ipsum mıgır...
  16. alibayir

Freelance web ve grafik tasarımcısı arıyoruz.

Merhabalar ilanınızı okudum birincisi bence html5 bir web sitesi yaptırmanız sizin için daha hayırlısı olucak.Seo optimizasyonu bu template ile zor admin paneli belki hala yapan var ise php xml artı action script şeklinde olabilir ama ben bunuda yapan biri oldugnu sanmıyorum.Flash artık...
  17. alibayir

Satılık İnternet Projesi

dostum bence projeni satma arkasında dur yanlıs anlama dikkatimi çekti pazarlıksız son fiyat 2500 demişsin sonra 1500 demişssin şimdide 750 bir ay sonra 300 mu diyeceksin o kadar emek vermişsin ve bence bu kadar fiyat düşürerek ilan vermekte projeni zedeler dostça bir tavsiye.
  18. alibayir

Siteye introyu koymak

@Hüseyin ALPALTUN selamlar arkadaşım hemen soruna cevap vermeye çalışıyım.Birincisi Photoshop'la sadece sitenin arayüz tasarımını yapabilirsin.Senin html öğrenmen lazıım bir adet adobe dreamwawer programı edin veya benzeri bişey index.html sayfasına bi tablo açarsın içine import edebilirsin...
  19. alibayir

Kişisel Web Sitem alibayir.net yorumlarını bekliyorum

100 kişi konuyu okumu ama bir tek Aslı hanım yorum yapmıs teşekkürler Aslı Hanım
  20. alibayir

Kişisel Web Sitem alibayir.net yorumlarını bekliyorum

@Aslı SAYILIR Anti IE ci olmanıza çok sevindim her webmasterın rüyasıdır herkes bir gün ie kullanmayı bırakıcak :) Bu yorumunuzu dikkat alıcam haklısınız tabi var olan alt yapıda nasıl çözeceğim bilmiyorum ama çözmekte bizim webmasterların işi olsa gerek :)
Yukarı Alt