Arama sonuçları

1. N

Yazıya Efekt Eklemede Sıkıntı

Sağol kardeşim iyi ki varsın çok cevap atıyorsun.
  2. N

Yazıya Efekt Eklemede Sıkıntı

Merhaba arkadaşlar, Bazı grafiker arkadaşlarım yazıyı ışıklı falan yapabiliyor. Yada daha fazla bu şekilde gördüğüm oluyor. Daha değişik de oluyor bazen. Bunu nasıl yapıyorlar acaba ?
  3. N

fırça arşivi -1

Teşekkürler.
  4. N

Üye isim değişikliği ile ilgili düzenleme... Önemlidir...

Elegant Graphic yapar mısınız ?
  5. N

Logo için Font

Teşekkürler.
  6. N

Logo için Font

Güzel bi font gerekli adama beğendiremiyorum beyler. Şu tarz istiyor: Umarım yardımcı olursunuz.
  7. N

Meraklı bir çocuk

Merhabalar. Ben 14 yaşında, ortaokul 8'e gidiyorum. Notlarım şöyle böyle. Bu sene SBS var. Acaba hangi liseye gitsem, hangi mesleği seçsem diye düşünüyorum. Çoğu insanın hayatını belirliyen bu sınavdan önce bilgisayar mühendisi olmak istiyordum. Şimdi ise grafiker, grafik tasarımcısı gibi...
  8. N

Path tool ile bu nasıl yapılır

Bunu bende merak ettim :)
  9. N

web tasarım ikonları

Linki doğru atsaydın :)
  10. N

Bu pointleri hangi programla yapacağım:(((

Çok soluk bi resim. Sanırım Photoshop ideal.
  11. N

Duman Konseri Ve RAP Party Afiş Denemelerım

Rendere dikkat et. Dış Işıma falan yap. Yada Geçişi Yumuşat. Onun dışında süper.
  12. N

Grafik Tasarımlarım

Ellerine sağlık. :)
  13. N

turizm dergi kapağı tasarımım

Açıkçası font seçimin yanlış. Resimlerin geçişleri çok sert. Biraz yumuşatılmalı. Doğru yerde doğru işi yapmalısın. Canlandırmaya dikkat et. Gelişme katedebilirsin. Ben ilk photoshop'a başladığımdan bundan beterdim :)
  14. N

Facebook Cover - Çerçevesi ?

Merhaba arkadaşlar, Ben Umut. Facebook'ta şu tarz çerçeveler var. Gördüğünüz tarz çerçeveyi nasıl ekliyorlar. psd yada png'si varsa transparan şekilde atabilir mi ?
Yukarı Alt