Arama sonuçları

1. D

Istediğim halde yapamıyorum....

Grafik tasarım için kurs aldım bu işi yapmak istiyorum dedım çok heveslendim gerçi halen öyle ama yapamamak beni çok üzüyo bi yerde bi afiş veya farklı bi tasarım görüyorum bende yaparım aynısını diyorum programı açtığımda uğraşıyorum olmadığını görünce hemen kapatıyorum.Yaptığım iş...
  2. D

Işe başlamak istiyorum...

Grafik tasarım alanında kurs adı altında eğitim aldım... Eğitimim Photoshop . İn Desing ve İllistrator üzerıne Ama yeterince bigiye sahip değilim. Bu alanda ilerlemek ve kendımı geliştirmek istiyorum Yardımcı olabılıcek biri var mı ?
  3. D

staj yeri arıyorum

Merhaba.... Grafık tasarım alanında ılerlemek ve kendını gelıstırmek ıstıyorum.... tasarıma hevesli bi insanım yenı yenı tasarımlar yapmak gormek benı heycanlandırıyo Bunun için tasarım alanında eğitim aldım Eğitimlerim Adobe photoshop Adobe İn Desing ve Adobe İllusTratör programlarından...
  4. D

Grafık tasarım

Merhaba.... Grafık tasarım alanında ılerlemek ve kendını gelıstırmek ıstıyorum.... tasarıma hevesli bi insanım yenı yenı tasarımlar yapmak gormek benı heycanlandırıyo Bunun için tasarım alanında eğitim aldım Eğitimlerim Adobe photoshop Adobe İn Desing ve Adobe İllusTratör programlarından...
Yukarı Alt