Arama sonuçları

1. S

Topaz plugin kullanımı

cs6 ma topaz ekledim ama çok geniş kapsamlı . herhangi bir türkçe anlatımlı topaz plugin video linki yükleyebilirmisiniz
  2. S

Cs6 plugin

efendim cs6 da düğün foto ları tasarlıyorum bu çalışmalar için ideal plugin isimleri ve mümkünse sahip olabileceğim adresler vermeniz mümkünmü. ilginize şimdiden tşk.ler
  3. S

Cs6 da sony a-57 patch

arkadaşlar yeni cs6 yükledim ama sony a-57 de çektiğim raw fotoları açmıyor. sony a-57 nin cs6 için yamasını indirebileceğim bir lik gönderirmisiniz.
  4. S

Düğün görüntülerinde after efect kullanımı

ben düğün görüntülerine kısa filmler hazırlıyorum , acaba after efect te bu tür tasarımlara uygun pluginler varmıdır. mesela bir sünnet çocuğu uçan halının üstünde salona iniyor yada gelin damat bulutların üzerinden iniyor gibi.
  5. S

Düğün çekiminde after effect

efendim cevabınız beni çok aydınlattı, sonsuz teşekkürler..
  6. S

Düğün çekiminde after effect

efendim ben çekim yaptığım düğünlerde kısa film tarzı şeyler düşünüyorum. after effect te bu mümkün mü ayrıca adobe premier ile ilgili birşey bulamadım . Premier in bu tür şeyler için ideal olduğu söyleniyor.
  7. S

Masaüstü Yayımcılık (grafik tasarım) Adobe yazılımları

fotoğraf stüdyosu açıcam. bulunduğum yerde masa üstü yayıncılık kursu yok. web grafik tasarım kursuna gitsem kolajlama teknikleri ve fotoğraf albümü yapabilirmiyim faydası olurmu??
  8. S

kurs bilgisi

fotoğraf stüdyosu açıcam. bulunduğum yerde masa üstü yayıncılık kursu yok. web grafik tasarım kursuna gitsem kolajlama teknikleri ve fotoğraf albümü yapabilirmiyim faydası olurmu??
  9. S

düğün albümü oluşturma

efendim ilginize çok tşk ederim.
  10. S

düğün albümü oluşturma

arkadaşlar düğün resimlerinde ve çocuk fotoğraflarında düzenlemeler yapıp albüm oluşturmak istiyorum önericeğiniz photoshop eklentileri. yada resimli anlatımlar veya bu konuda bi eğitim belgeseli varmı
Yukarı Alt