Arama sonuçları

1. O

"BİLGE" Başlıklı Logo Tasarımına ihtiyacım var

Grafiker arkadaşlar gösterin bakalım hünerlerinizi. Yeni açacağımız şirkete logo tasarım arıyorum. Vallahi birçok çalışma yaptım fakat bir türlü beğendiremedim. Yardımlarınıza ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkürler. Not: Fındık sezonuna az kaldı. Beğendirebilirsem. O arkadaşa 10 kg fındık sözz...
  2. O

Gestetner Makinesi Konusunda Yardım

Arkadaşlar konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum. Gestetner makinesi almayı düşünüyoruz. Hangi model ne özellikli zincirlimi tepsilimi. 211 modelmi 311 modelmi. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  3. O

Corel Öğreniyorum

Merhaba Arkadaşlar İnşallah sizlerin sayesinde ben bu corel i öğreneceğim. Ben takıldığım yerde soracağım, sizlerde inşallah bana elinizden geldiği kadar yardım edersiniz. Her dersi öğrendiğimde bir soru soracağım. Soru-1 : Corelde hazırlanmış bir dosyayı jpeg olarak nasıl kaydederim. (Acemiyim...
  4. O

Pilgrim Yazı Fontu arıyorum

Arkadaşlar merhaba Bu benim ilk konu başlığım çünkü daha yeni üye oldum Baha arkadaşımız sayesinde. Neyse Corel programı için pilgrim yazı karakterine ihtiyacım var. Müşterim olmazsa olmaz diyenlerden. Arkadaşlarımızdan biri upload edebilirmi acaba yada nerden yükleyebilirim. Teşekkürler.
Yukarı Alt