Arama sonuçları

1. 7

Eğitim Seti Tavsiyeleriniz

Eğitim setinin olup olmadığını bilmiyorum. Ama ben belediyenin ücretsiz kursuna gittim orada öğrendim, güzel bir şekilde word dosyasına notlarımı kaydettim isterseniz size verebilirim. Çok amatörce seviyededir. Notlarımda corelde araçların ne işe yaradığını ve menü içerikleri var. Eğer vektörel...
  2. 7

RAP Afiş Tasarım - HAYK!

Çalışman hoş olmuş ama ortadaki beyaz kol bozuyor gibi geldi. Çünkü göze çok çarpıyor. Bana öyle geliyor arkadaşları bilemem ama çalışman güzel olmuş. Başırıların devamını dilerim.
  3. 7

illustratorden corele atıca sorun yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz.

Merakımdan soruyorum. Çalışmadaki gölgede mi sorun var yoksa bana mı öyle geldi?
  4. 7

corelde yapılacak çizimlerinizi yapabilirim

Hocam desinatörlüğü bitirmeye mi karar verdiniz? :D (şaka yapıyorum en iyisini siz bilirsiniz, saygılar.)
  5. 7

Adobe Photoshop CC Hakkında Yardım

Böyle bir sorun başıma gelmedi ama merak ettim nasıl çözdüğünüzü. Yarın bir gün başıma gelirse aklımda bulunur.
  6. 7

Handmade Roman JNL

@Kemal Aksekioğlu Hocam açıkçası vermiş olduğunuz fontta baya oynamalar yapmam gerekiyor. Aynısını bulmaya çalışıyorum yarın ustama sorucam ama onda da olacağını pek sanmıyorum. Beni en çok etkileyen ilginiz alakanız olduğu için gerisi sorun değil. Tekrardan çok teşekkür ederim.
  7. 7

Handmade Roman JNL

@Kemal Aksekioğlu Hocam çok teşekkür ederim. Altın gibi kalbiniz üyeliğinize de yansımış :) İyi çalışmalar.
  8. 7

Handmade Roman JNL

@Kemal Aksekioğlu Hocam ilk paylaştığınız olmadı. Daha doğrusu Fontu düzenlemeyle uğraşmak istemedim. Ama bu daha yakın. Linkini verebilirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar.
  9. 7

Handmade Roman JNL

Arkadaşlar "Handmade Roman JNL" fontu lazım. Arşivinizde varsa paylaşabilir misiniz? Veya resimdeki fonta benzeride olsa olur. (Biliyorum kolay kolay kimse arşivinden alıp paylaşmaz ama paylaştıkça güzelleşir dimi :)) -Sevgiler&Saygılar
  10. 7

Fotoğrafçılık Kitabı Önerir?

@nezmes Eyvallah, sağol
  11. 7

son zamanlarda yaptıklarımdan...

3. çalışmanızda BIC da bir gariplik mi var. Çünkü "banking credit investment" diye yazılmış ama kısaltması BIC yerine BCI olmalı. Neden öyle ki?
  12. 7

HIYANET SARMALI / Afiş

Çalışmaların için başarıların devamını dilerim güzel olmuş. 3. çalışmanı gördüğümde "Harry Potter" a benzettim :) ama içlerinde de 3. çalışmanı beğendim çünkü diğerlerine göre daha net göze daha hoş geliyor
  13. 7

Psd Desenler Seti

Link silinmiş galiba indiremiyorum
  14. 7

@Ömer YILDIZ Teşekkürler
  15. 7

Fotoğrafçılık hakkında araştırma yaptım ve konular çok olduğundan dolayı bıraktım. O yüzden fotoğrafçılık ile ilgili kitap almaya karar verdim elimde kaynak olsun okuyup uygulayabileceğim bir kitap olsun istiyorum. Çok kaynak var bir türlü karar veremiyorum. Kaynak önerebilirseniz çok iyi olur...
Yukarı Alt