Arama sonuçları

1. mustafabayındır

Atatürk duvar kağıdı çalışması

Ben olsaydım dünya ve saati bu kadar büyük kullanmazdım çünkü Atatürk arkada kalmış. Yani uzaktaymış gibi durmuş.
  2. mustafabayındır

Surreal çalışmalarım...

peki neden iki tane göz kullanmadın. ben meraklı birisiyimdir. bilmediğimi de sorarım.
  3. mustafabayındır

Surreal çalışmalarım...

Çalışmalarını inceledim hepside güzel başarıların devamını dilerim. Merak ettiğim profilinde de olduğu gibi göz kullanman. Bi anlamı var mı acaba :)
  4. mustafabayındır

Recep ivedik-4 / afiş çalışmam

Afiş işinden anlamadığım için çalışmana yorum yapamayacağım ama gözüme çarpan yer "SUPER COMEDY" oldu. Türk filmi olduğu için Türkçe yazmayı şiddetle tercih ederim.
  5. mustafabayındır

Corel'de aynı nesneyi seçme ?

Jpeg de görüldüğü gibi çalışmam var. Merak ettiğim konu sadece yuvarlak objeleri nasıl seçebilirim.
  6. mustafabayındır

Tişört tasarımı

Eyvallah, bakılır :D
  7. mustafabayındır

Tişört tasarımı

"PA" nın problem olduğunu belirttim zaten :D Zincirin olmadığını tasarımcı söyledi konturlu bir zincir yerine içi dolu olanını yapmamı söyledi ve desende çok boşluk olduğunu da belirtti. (Desen ve kelebeğin ayrı durmasının sebebi Blend Modlar ı farklı olması galiba.) -doğru ama aynı blend...
  8. mustafabayındır

Tişört tasarımı

Kelebekli desendeki renklerle çok oynadım ama gözüme en tatlı gelen bu oldu. Denemediğim renk kalmadı. Desendeki arkaplan çözünürlüğü 1200x1920 dir. Daha büyüğünü bulamadım. Diğerleri vektörel. Kelebeklerde hafif gölge var. Dekoratif ile kelebeğin ayrık durduğunu sen söyleyince fark ettim :D...
  9. mustafabayındır

Fontun adını biliyor musunuz?

MyFonts tan aradım bulamadım. Fontun adını arıyorum?
  10. mustafabayındır

Font istek

Bu fontu arıyorum. Elinde olan paylaşabilir mi yada ismi nedir? MyFonts tan aradım.
  11. mustafabayındır

Mevcut olan iç ve dış çizgiyi kalınlaştırma

Çok sağol. Benim yapmış olduğumdan daha iyi bir yolmuş.
  12. mustafabayındır

Mevcut olan iç ve dış çizgiyi kalınlaştırma

@Kemal Aksekioğlu Hocam, arkadaş cevap vermemiş ama ben merak ettiğim için soruyorum. Ben olsaydım içini silmek yerine path çizerdim sizce daha iyi olmaz mı? Birde böyle bir çalışmayı photoshop ta nasıl kalınlaştırabiliriz. Kalınlaştırmak için aklımdaki yol "Filter - Other - Minimum " dur...
  13. mustafabayındır

Resimlerinize sis ekleme ( resimli anlatım )

Hocam dediğiniz gibi yapıyorum sonuç bu şekilde çıkıyor. Acaba nerede yanlışlık yapıyorum?
  14. mustafabayındır

Ilk çalışmam

@ZxxxE Bana öyle geldi çünkü ilk çalışması olduğu için Afiş mi, kitap kapağı mı, broşür mü, bilbord çalışması mı? diye bir soru sormadım belli ki hayalinde olan bir şeydir dedim kendimce. Çalışma yapılırken dediğiniz gibi ne olduğu belli olmalıdır %100 hak veriyorum size o yönden ama işte...
  15. mustafabayındır

Ilk çalışmam

@ZxxxE Sakin ol dostum baya kızmış gibi geliyosun :D
  16. mustafabayındır

Ilk çalışmam

Çalışmada ki ay' ın kenarları keskin olmuş. Kızın saçları gibi olmalıydı ve birazcık şeffaf yapmayı tercih ederdim. Lens efektleri var onuda kullanırdım. Model seçiminde de tuhaflık var gibi. Şöyle ki: kızıl saçlı yerine koyu saçlı olsaymış daha mı uyumlu olurdu acaba diye hayalini kurdum. Görüp...
  17. mustafabayındır

Emprime

@Louie34 Arkadaşım merhaba. Öncelikle şunu bilmeni isterim baskı sektöründe yeni sayılırım 1 yıllık bir çalışmam vardır. Okuyup ve gözlemlediklerimi aktaracağım. Şimdi sorularının cevabına geçelim. 1. sorunu cevabı. Emprime bir baskı türüdür, serigrafi ise baskı tekniğidir. 2. sorunun cevabı...
  18. mustafabayındır

Afiş çalışmam

Normalde afiş işiyle uğraşmıyorum. Arkadaşlarımın okulda yapacakları bir faaliyet için yapmış olduğum sıfırdan afiştir. Yorumlarınızı bekliyorum..
  19. mustafabayındır

Bu çalışma ulusal bir gazetede yayınlandı

Zemine şeffaf dekoratif koymayı ben tercih ediyorum. Hatta arkadaşlarım için afiş çalışması yapmıştım orada kullandım. Şimdi yeni konu açıp paylaşırım sizin de yorumunuzu beklerim, başarılarınızın devamını da dilerim :)
Yukarı Alt