Arama sonuçları

1. B

Websitesi için logo çalışmam

@muratamam Ben ters "T" yi yanına sitenin ismi yazılacağı için sorun olmaz diye düşünmüştüm ama demek ki olurmuş.
  2. B

@ZxxxE Yorumunuz için Teşekkürler. Gayet yerinde bir yorum. Fakat bu logo bir websitesi için yapıldığından sorun olmayacağını düşündüm. Logonun yanında zaten websitesinin ismi yazacak. Bu yüzden logoyu böyle tasarladım. Yine de gayet mantıklı ve yerinde bir yorum, teşekkürler :)
  3. B

Eğer kastınız logonun üst satırı ise Tasarım yazıyor, T ters çevrilmiş şekilde :)
  4. B

@ZxxxE Kusura bakmayın, biraz karışmış mesajım.
  5. B

Merhaba, sayın grafikerler.org üyeleri. Sonunda ilk tasarım konumu açtım, İleride yapmayı düşündüğüm bir websitesinde kullanacağım logo çalışmamdır, yorumlarınıza açıktır, saygılar 8-) http://hizliresim.com/x3ABn2][/url]
  6. B

After Effects Dersleri Tamamı Türkçe

hesap feshedilmiş :(
  7. B

Efsane yeniden tasarlandı

Gayet güzel olmuş, 3 ünün arasında da gerçekten güzel bir ilerleme olmuş. Her seferinde daha da güzelleşmiş çalışma. Ama diyorum şu 3. sü biraz daha geliştirilebilir. Çalışma güzel fakat sanki biraz sıradan olmuş, yani günümüzde pek çok yerde bu tarz logolar görüyoruz. Bence 3. süne biraz daha...
  8. B

Otel Site Arayüz Çalışmam

Genel kullanılan resimlerden tutup, butonların olduğu arka plana kadar çok başarılı bir çalışma olmuş bence. Abilerimin dediği gibi sadece yazı fontunda sıkıntı var gibi. Ama tasarım gerçekten müthiş :p
  9. B

Merhaba ben kemal

@muratamam Verdiğiniz linkleri okudum ve defalarca güldüm :D Ama gerçekten de durum böyle :¿
  10. B

Merhabalar,adım mehmet

Hoş geldiniz ben de yenilerdenim, keyifli forumlar 8-)
  11. B

Merhaba ben kemal

@Emre ÇETİNER Teşekkürler, Gerçekten önümde uzun bir yol var.
  12. B

Merhaba ben kemal

@Emre ÇETİNER Evet işte aynen dediğiniz gibi, arayüz tasarımı :), o zaman çizim pratiği yapmak şart anlaşılan 8-)
  13. B

Atatürk sözleriyle Atatürk.

Gayet güzel bir çalışma olmuş, tebrikler gölge efektleri de yerine tam oturmuş :D
  14. B

Tipografik Tabanca Çalışmam - Bitirmeden Yorum Almak İstedim.

Bir kere kullandığın fontlar ve bazı yerlerini kalın yapman bence hiç olmamış. Bu tür çalışmalar hassaslık ister. Bence tüm fontları eşit derecelerde belki farklı boyutlarda kullansan daha güzel olabilir gibi :) Ama arkadaşlara katılıyorum neden tabanca :?
  15. B

Merhaba ben kemal

@muratamam Teşekkürler verdiğiniz linkleri inceledim, gayet faydalı linkler. Peki izniniz olursa size bir sual daha sormam gerekli. Website tasarımcılığı diye bir bölüm okunabiliyormu. Çünkü genel olarak website tasarlamayla ilgiliyim :) Fakat, evet şu anda bilgisayarda bildiğim, kullandığım tüm...
  16. B

Merhaba ben kemal

@muratamam Yok, benim ilgi alanım pc. Daha doğrusu çizimim o kadar iyi değil. Aslında grafik tasarım düşünüyorum ama çok iyi çizim yapmalısın diyorlar :/
  17. B

Merhaba ben kemal

@Şener CANÖZ Hoş bulduk :D
  18. B

Merhaba ben kemal

Merhaba beyler bayanlar, tasarım uğruna baş koyanlar :D Ben kemal. 15 yaşındayım tasarım yapmaya gönül vermiş bilgisayar mühendisi olmak isteyen bir vatandaşım. Bu forumda yeri geldikçe ait olan konuda tasarımlarımı paylaşacağım ve sizden yorum isteyeceğim tabiki :) Henüz amatörüm, bu forumda...
Yukarı Alt