Arama sonuçları

1. Rafet Sarıyar

bıçak izleri EPS - JPEG

Tesekkürler Kemal bey ,muhakkak bir yerlerde lazım olacaktır.
  2. Rafet Sarıyar

FotoFantastik-Realizm-3D-Yeni-Modelleme

@H-D Genç derken programdaki gençliğimden bahsediyordun sanırım:) teşekkürler
  3. Rafet Sarıyar

Cepli dosya ve karton çanta tasarımlar

cep telefonu ile cektim şu an imkanım yok ama sonra yenilerim
  4. Rafet Sarıyar

Cepli dosya ve karton çanta tasarımlar

Çanta parlak selefon yapıldı, cepli dosya mat selefon ön yüz logo ve logo altındaki yazılar gofraj, ve lake ortadaki saat kulesi ve arka taraftaki logolar lake uygulandı çıkan sonuç çok iyi oldu fikir vermesi açısından paylaşmak istedim
  5. Rafet Sarıyar

Dönen tabela yardım lütfen

@Kemal Aksekioğlu Kemal bey çok teşekkürler, çok iyi açıklama olmuş emeğine ilgine sağlık
  6. Rafet Sarıyar

Sanırım herkes işini yapsa iyi olacak bugün bir motorcuya gidip durumu izah edeyim oda buna uygun düzeneği yapsın bizde o maliyeti işe yansıtalım en net çözüm bu olsa gerek :) tüm yardım eden arkadaşlara teşekkürler
  7. Rafet Sarıyar

@Bahtınur YILDIZ Yapınca söz bilgi vericem :)
  8. Rafet Sarıyar

@ZxxxE teşekkürler ZxxxE sende olmasan ne yapardık biz :) tekrar teşekkürler
  9. Rafet Sarıyar

@ZxxxE aslında ihtiyacım olan sanırım bunun gibi birşey ama dediğim gibi bu ağırlıkta bir tabelanın sürekli düşük devirde dönmesi için kullanılan motorun gücü v.s gibi şeylerinin ne olması gerektiğini bilmiyorum umarım bilginiz vardır
  10. Rafet Sarıyar

@ZxxxE İşte benim bu konuda bilgim yok o yüzden belki açık soramadım benim amacım bu tabelayı kendi ekseni etrafında sürekli dönmesini sağlamak ağırlığı 35-40 kg civarı bunun için nasıl bir motora ihtiyacım var gücü ne olmalı veya bu motorlarla ilgili bilgi alabileceğim bir link falan bu gibi...
  11. Rafet Sarıyar

Kürecik ve Keşiş

Usta yapmışsın yine yapacağını :) edebiyatta sağlam ellerine sağlık, teşekkürler ufkumuzu açıyorsun
  12. Rafet Sarıyar

Arkadaşlar merhabalar; Aşağıdaki gibi bir led tabela yaptık ve sürekli 360 derece dönmesi lazım buna ne şekilde net bir çözüm bulabiliriz bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler
  13. Rafet Sarıyar

FotoFantastik-Realizm-3D-Yeni-Modelleme

eh be üstad yine sabah sabah gerdin beni, ben bunları nasıl yapıcam :) kaç gündür ders çalışıyorum henüz çizim aşamasına gelemedim yine süper olmuş gerçek ampulden daha gerçek duruyor :) ellerine sağlık
  14. Rafet Sarıyar

Bröşür baskı sorunu lütfen yardım.!

Sorun sayfanın ebatları ile ilgili sayfanın çalışma alanı 29,2x22.85 olark yapılmış oysa 21x29,7 yani A4 olarak hazırlanmalı kesim için kenarlara 2 şer mm fazlalık bırakılıp 21,4x30,1 olarak bitmişini tasarlayıp en son 2 şer mm bıçak için taşırma payı bırakılmıştır diye bilgi verirseniz matbaaya...
  15. Rafet Sarıyar

Strafor kesim ile ilgili ?

sanırım en basit yolu logoyu baskı olarak folyoya ters olarak basın ve strafora yapıştırın tersten kesin böylelikle logonun ön yüzüde zarar görmeyecektir, doğru anladıysam bu basit bir çözüm olabilir kolay gelsin :)
  16. Rafet Sarıyar

Mükemmel photoshop manipülasyon video

Özür dileyerek bir eleştiride bulunmak istiyorum , çocuğun kontrast ve renk değerleri ortam ışığına biraz daha uygun hale getirilmeli ayrıca kenarlara kesim anında biraz feather uygulanarak fonla geçişi biraz yumuşaltılmalı, birde gölgesi su üzerinde siyah bir gölge değilde çocugun yansıması...
  17. Rafet Sarıyar

Bir spor tesisi için hazırladığım katalog çalışmam

tesekkürler arkadaşlar birdahaki çalışmalara dediklerinizi muhakkak dikkate alacağım
  18. Rafet Sarıyar

Bu Bir Misillemedir - Stüdyo Render

Kafam patlıyor zaten, az daha patlasın tamamen havaya uçalım işte :)
Yukarı Alt