Arama sonuçları

1. Göksel Can

Epc Win

epcwin 4 nerden buldun
  2. Göksel Can

benden size bir atatürk çalışması

Bu deseni ne zaman yaptın arkadaşım Sen?
  3. Göksel Can

Tasarıma İhtiyacım Var

celallenkele bir ilgisi yok arkadaşım isteyen istediği düşünebilir sonuçta herkez aynı işi yapıyor ben böle satıyorum sonuçta ister çalışırsın ister çalışmassın sen fiyat düşük dedin diye bunu ben arttıramamda yapıcak bişey yok
  4. Göksel Can

Epc Win

evet haklısın benim babam yaklaşık 27 senedir bu işin içinde olduğundan oda bazı konularda senin gibi konuşuyor haklısınız aslında ama gerçekten artık herşey çok zor
  5. Göksel Can

Tasarıma İhtiyacım Var

100 dolardan ben punchlu halini veriyorum desenlerin arkadaşım 100 dolara tasarım satıcak olsam punch yapmadan sadece tasarım satarım
  6. Göksel Can

Epc Win

evet kolay bi program ama parasıda çok iyi madem bu işi yapıosun herkeze cazip gelen ve ucuz olan program en iyisidir. bu size göree ama benim gibii 2002 yılında gidip 45 000 ero verirsen programa her türlü kolaylıklarını görürsün işte böle olduğu için kullanıcıları sınırlı kaliteli bir...
  7. Göksel Can

resim işleme üstadı embird

sen hiç zsk diye bişey duydun mu arkadaşım ben sana en kısa zamanda bir tane işlenmiş görünüm çekip buraya koyucam arasındaki farkı bulalım hatta gönderebilirsen dst formatında bende bir işlenmiş gösteriyim farkı beraber yorumlarız
  8. Göksel Can

Tasarıma İhtiyacım Var

arkdaşım ben tasarım konusunda sen bana 100 tane tasarım gönderdiğinde bunları ben müşterime gösteriyorum birine sattığım deseni diğer müşteriye aynı deseni satma gibi bir lüksüm yok bana ters neyse içlerinden 10 veya 20 tanesi beyenildi bunları punchlarıyla birlikte müşterime teslim...
  9. Göksel Can

Tasarıma İhtiyacım Var

arkadaşım kimsenin emeğine göz dikemem eger öle bişey yapıcak olsaydım yaklaşık 13 yıllık şirkette bu kadar sürmezdi benim ticaret anlayışım farklıdır. ilgili arkadaşlar özelden kunaşım daha sağlıklı olur her konuda butun bilgi verebilirim
  10. Göksel Can

Tasarıma İhtiyacım Var

evet arkadaşlar çalıştığım bir sürü tasarımcı var çalışma tarzı hiç önemli değil perde üzerine aplikeli modern desen fiorentina desen mutfak desen hiç öneli değil bunları mesela bir arkadaşımdan 50 tane tasarım alıyorum bunları kendi müşterilerine sunuoyurm daha sonra begenilen desenleri punch...
  11. Göksel Can

arkadaslar accuratede yapmıs oldugum desenlerden bır kaçı

güzel desenler ellerine sağlık
  12. Göksel Can

Bir Kaç Tane Kendi tasarımlarım

tabikide olur acele etmeye gerek yok arakadaşlar bu eliniz yatkınsa içinizde hevesiniz varsa yapamıyacağınız iş yoktur yeter ki isteyin yaparsınız neden olmasın bir iki çalışma deneyin buraya koyun beraber yorumlayalım
  13. Göksel Can

tamamiyle brode üzerine olduğu için brode ipi kalın dir onun için fazla vuruş olmuyor bunlar tamamiyle görüntüleri kumaş üzerinde ayi birebir çıkacaktır öle yapmıştım bunları ama arkadaşlar dediğimz gibi bu tarz tasarımlara çok ama çok ihitiyacım var bilginize olsun
  14. Göksel Can

T. Ederim arkadaşım
  15. Göksel Can

Arkadaşlar Bu Desenlerin Tasarımları Bana aittir.Desenlerden faydalanabilirsiniz;)
  16. Göksel Can

Tasarıma İhtiyacım Var

Arkadaşlar merhaba umarım iyisinizdir. sizlerden bir isteğim olucak bursada brode sektörü üzerine desen yapmaktayım tasarımı bilen arkadaşlardan tasarım alabilirim tasarıma ihtiyacım var brode punch yapmaktan tasarıma zaman ayıramıyorum bursada bir çok firmayla çalışmaktayım tasarım istiyorlar...
  17. Göksel Can

Epc Win

bilmediğim için özür dilerim arkadaşlar burdan size yardımcı olurum Epc Win takıldığınız yerleri yazın yardımçı olurum her konuda kullandığım version Epc Win 3.5v kullanıyorum elimden geldiğince yardımcı olurum bu arada sölemeden geçemiyorum nakış ve brode konusunda en iyi program Zsk Epc...
  18. Göksel Can

aylık 200 desen

arkadaşlar merhaba ben bursadan göksel yaklaşık olarak brode sektöründe 7 yıldır çalışıyorum ve Epc Win programının ilk eğitimini türkiyede alan insan benim ve bursada şirketim var inanirmisiniz bilmem ama bir gün boyunca gipür+brode deseni yaptım yaklaşık 25 adet desen manuel vuruş olarak...
  19. Göksel Can

Epc Win

biraz geşç oldu ama zsk konusunda türkiyede ilk olarak orjinal programda yapımcılardan ben eğitim aldım size istediğiniz konuda yardım edebilirim mail: .........................
Yukarı Alt