Arama sonuçları

1. E

Tasarım yaparken takıldığınız her konuda sorularınızı buradan yanıtlayalım...

teşekkürler yanıtlar için çaliişmaya devam etmeliyim sanırım
  2. E

ya ewt az once freehand de cok basit olmasına rağmen su tasarımın sonucu felaket linki bu: http://img125.imageshack.us/img125/4631/45758720yv2.jpg yani normalde bu boyutta olacak bi yazıyı maalesef cok kotu tasarladım hiçbişe belli olmuyo tabi benden dolayı mı freehand den mi bilmiyorum ama...
  3. E

teşekkürler yardımın için az once freehand uzerinde çalışıyordum ps de yaptığım çalişmayı yazı karakterlerini eklemek için freehand de actım ama freehand in de yazı işlemlerinden hiç memnun kalmadım gerçi freehand mx 2004 diye bir versiyonunu kurdum belki ondandır ama cok verim alamadım...
  4. E

merhabalar ben aslında fotoğrafçıyım ve photoshop la aram oldukça iyi yani fotoğraflarımı istediğim gibi işleyebiliyorum ama iş bu fotoğraflarla biraz grafik işine girince takılıyorum.(bunun sebebi tabi ki grafik tasarımcısı olmamam ama yine de amatör olarak bişeyler yapabilmek istiyorum)...
Yukarı Alt