Arama sonuçları

1. TUNAHAN ÖZGÖLET

Kendimi Geliştirmek İçin Staj Yeri Arıyorum

KİŞİSEL BİLGİLER Adı Soyadı :Tunahan Özgölet Doğum Yeri ve Tarihi :Şişli 17/05/1192 Mail...
  2. TUNAHAN ÖZGÖLET

99 Adet Flash Banner, Menü, Fotoğraf Galerisi (Çok kaliteliler)

Link kırık elinde olan varsa linki yenileyebilirmi.
  3. TUNAHAN ÖZGÖLET

2. İstanbul Üyeler Buluşması - 08.02.2009 Pazar

Beni eklememişsiniz
  4. TUNAHAN ÖZGÖLET

Fax Kağıdı

Arkakadşlar kurumsal kimlik çaloışmamı hazırlamaya başladım bayada bir yol aldım fakat fax kağıdının üzerinde yazıcak olan yazıları bulamadım ingilizce içerik buldum bunları çevirdiğimde ise anlamsız kelimeler çıkıyor fax kağıdın üzerinde yaznları bana iletbilirmisiniz yada Türkçe içerikli bir...
  5. TUNAHAN ÖZGÖLET

Çok saoğlun serkan hocam.
  6. TUNAHAN ÖZGÖLET

Kurumsal Kimlik Çalışması Örnekleri

Evet o konuyu gördüm yinede saoğlun ben psd üzerinde çalışacağım için psd formatınnda istemiştim ama yinede saoğlun emine hocam.
  7. TUNAHAN ÖZGÖLET

Ben daha Grafikerlik konusunda öğrenciyim daha doğrusu lise öğrencisiyim WeB Tasarım Alanında buluşmada yaş sınırı yoksa sizin gibi değerli hocalarımdan alacağım öğütler için gelmek istiyorum Tunahan Özgölet 17
  8. TUNAHAN ÖZGÖLET

Arama yaptım emine hanım buldumda ve sizlerdende bekliyorum elinizdeki çalışmaların psd uzntılı olanları olursa daha iyi olur çünkü boyutlardan çalışıcam
  9. TUNAHAN ÖZGÖLET

1. Logo 2. Kartvizit 3. Fax Kağıdı 4. Zarf 5. Anteteli Kağıt 6. Broşür 7. Kalem Tasarımı Arkadaşalr yukarıda belirttiğim örnek çalışmalr elinde olanlar uploada yönetiyle yollıyabilirlermi ölçülerden ve esinlenmek amaçlaı olarak bunları isityorum broşürleri ölülerine göre...
  10. TUNAHAN ÖZGÖLET

Yüksek Çöznütlüklü Kumbara İhtiyacı

Arkadaşlar daha vazla olan arşivleri açalım lütfen
  11. TUNAHAN ÖZGÖLET

Yüksek Çöznütlüklü Kumbara İhtiyacı

Yüksek Çöznütlüklü Kumbara resimlerine ihtiyacım var elinizde bne varsa göndrrin arkadaşlar kumbara lazım demir toprak kumbaralara daha çok ihtiyacım var psd formatında da olabilir.
  12. TUNAHAN ÖZGÖLET

reklam alanını yana alıp sabitlemek

reseimde zaten herşeyi anlaltım reklam olarak algılamayın lütfen sorunu çözemedim nasıl yapıcağımı yardımcı olursanız sevinirm
  13. TUNAHAN ÖZGÖLET

Photo ageing

Link kırık
  14. TUNAHAN ÖZGÖLET

Tansü TÜP BEBEBK

Arkadaşlar kendmi denemek için yaptığım bir çaılma daha yorumlarınızı eksik etmeyin.
  15. TUNAHAN ÖZGÖLET

E-dergi

Arkadaşlar bir kaç zamandır e-dergi konusuna merak sardım ama kaynak bulamadaım size vereceğim örnekteki bir e- dergiyi nasıl hazırlasyabiliriz. http://rapidshare.com/files/124878785/sanalkurs03_pc.rar
  16. TUNAHAN ÖZGÖLET

coreldraw otomatik takvim macrosu

Elinde çeşitli mocrolar olanlar varsa paylaşabilirmi
  17. TUNAHAN ÖZGÖLET

Zero garden

Mesela yazılarda verilen 2-3 efekti gösterirmisnz.
  18. TUNAHAN ÖZGÖLET

Zero garden

çeşitli efekler yazılarda kullanabileceğim resimlerde kullanabileceğim
  19. TUNAHAN ÖZGÖLET

Zero garden

ARKADAŞLAR CORELDE İLERLEMEME YARDIMCI OLUN YAZILARDA EFEKT VERMEYİ BİLMİYORUM EFEKTLERİ DAHA DOĞRUSU BİLMİYORUM YARDIMCI OLUN BU ÇALIŞMAMA BAKARAK.
  20. TUNAHAN ÖZGÖLET

Ilk broşür çalışmam

Arkadaşlar ilk broşür çalışmam ileride dahada geliştircem.yorumlarınızı eksik etmeyin
Yukarı Alt