Arama sonuçları

1. Osman Meral

papyon logo istek

evet ama buldum teşekkürler
  2. Osman Meral

Font,Brush,Effect,File Formats Nasıl Yüklenir?

@Ebruli bilgisayarınızda DeepFreeza yuklu olabılır mı?
  3. Osman Meral

web site templeyti

www.tmsigorta.com sitenin linki var artık:)
  4. Osman Meral

web site templeyti

@Miktat Kırıktaş Miktat sen nasıl açtın :)
  5. Osman Meral

beyzade logo örnekleri sizce hangisi

1 klasik rüzgarlar estiriyor. 2 bu sogukta bana ılık ılık esıyor (belkı kare zemın ıle bıraz daha oynayabılırız.) 3 kebapcıya uygun degıl 4 ve 5 ılede ben muhabbet etmek ıstemıyorum.
  6. Osman Meral

Web Tasarım Sitesi Çalışmam...

Enerjik bir görünüm olmuş dolayısı ıle bunu en ıyı flas anımasyonların yansıtabılecegı bılgısındeyım. para diyemiyorum.
  7. Osman Meral

web site templeyti

hopbalaaa... bırı yardımcı olabılecek mı?
  8. Osman Meral

web site templeyti

http://rapidshare.com/files/155603265/site_templeyt_.jpg.html boyle test edıyoruz
  9. Osman Meral

web site templeyti

ekleyememişim. nerede hata yapıyorum kı acaba
  10. Osman Meral

web site templeyti

Selamınaleyküm, fikirlerinizi almak için corel'de yaptığım templeyti koydum. hayırlı gunler herkese http://www.yukkle.net//resimler/20d38bfda6a2f81fc77a60f29798c342.jpg
  11. Osman Meral

Dış Cephe Reklam Çalışması

Bu calısmanın baskı teknigi dijital baskı olacaktır elbette. 5 metreye kadar tek parça en basabılen dıjıtal baskı makınaları var. ve bu baskı yapıldıktan sonra da celık konstruksıyon ve su kontrası ıle alt zemın hazırlandıktan sonra malzeme uzerıne gerılır. son olarak da kenarlarına kosebent...
  12. Osman Meral

Film Afişi Çalışmalarımız

@Süleyman Köklü sıkılmış mermi onlar.. mermi değil aslı kovan. gayet uygun cızılmıs
  13. Osman Meral

Mac mi? Pc mi?

MAC ''aslında sadece mac yazmak ıstesem de yazdıgım yazı az gelmıs mac ben de sımdı boylece doldurmus oldum''
  14. Osman Meral

logo nasıl çizilir-2 grafikerler.org logosu (görsel ders 11)

@bekolito interactive transparency tool aracını kullanarak yapabilirsin
  15. Osman Meral

Selamınaleyküm

Bildiklerimi paylaşmak ve bilenlerden pay çıkarmak için vakit oldukça buralarda olacağım
  16. Osman Meral

Kartvizitlere Dikey renkli bant -Nasıl yapılır ?

once yazıyı yaz, pic tool aracı ıle yazdıgın yazıya bır kez daha tıkladıgında 4 bir kenarı yön okları sarar. onlardan tutarak ıstedıgın derecede cevırebılırsın. not. tam 90 derece cevırmeyı rahatlıkla yapabılmek ıcın ctrl tusuna basılı tutarak yapabılırsın. buraya nasıl resım eklendıgını...
Yukarı Alt