Arama sonuçları

1. M

aşkıma logo

son yaptığınız çalışmada altında ısmınız yazmasa ıkı kız tesellı bırbırıne tesellı werıyo gıbı olurdu..o yuzden erkek olanı daha belirgin bişey yapmaya çalışsanız daha iyi olur bence..ama yinede güzel.kolay gelsin.
  2. M

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

sanırım anlatamadım...transformation dan yaptıgımda aynı objelerı kopyalarak yapıyo..bunu bılıyorum fakat...ıkı tane farklı resım weya alt alta ıkı veya uc metın dusunun bunların arasındakı boşluğu olcu wererek yapamıyomuyum.
  3. M

corel x4 de nesneler veya yazılar arası esıt bosluklar wermek ıstıyorum,ölçülendırerek bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim...
  4. M

illüstrasyon: İstanbul (Corel12)

gerçekten güzel anlatım..teşekkütler..
  5. M

Görünmeyen simgelerin Kullanımı!

güzel bişey daha öğrendik daha neler duyacaz bakalım
  6. M

Corel X4 Görsel Sesli Anlatım

gercekten guzel paylaşım teşekkürler...
  7. M

@Emine Şahin kusura bakmayın ben google reklamlarının oldugu yerdekı corel derslerıne bakıyomusum...dalgınlık kusura bakmayın...sıtede yer alan corel derslerını buldum
  8. M

Kuruyemiş Resimleri Gerekli

sait sancak kardeşim çok teşekkür ederim..cok güzel resimler..kolay gelsın....
  9. M

@Emine Şahin resımlerın nasıl kesılecegını soran arkadasa serkan baysal arkadsımız..corel derslerını ıncelemesını onermıs...sıtede yer alan corel derslerı lınkıne tıkladıgımızda..bı kac web sıtesının lınkı karsıma cıkıyo ordan corel derslerıne tıkladıgımızda on kayıt yaptırmam gerektıgını...
  10. M

corel derslerıne gırdıgımde benı baska bı sıteye yonlendırıyo.dogrumudur oraya ön kayıt mı yaptırmalıyım
  11. M

@Emine Şahin tamam emine hanım.yarın olsada olur..gayretiniz için şimdidem teşekkür ederim.iyi akşamlar..
  12. M

@Emine Şahin tamam bekliyorum:) hala bekliyorum:(
  13. M

Arkadaşlar Acil Kuruyemiş resimleri lazım.Yardımcı olursanız sevinirim...
Yukarı Alt