Arama sonuçları

1. E

istek (pire ile Sinek clipartı lazım)

corelde kullanabileceğim wmf formatında pire ile sinek clipartları lazım. yardımcı olursanız sevinirim
  2. E

clipart

arkadaşlar bana tilki ve leylek clipartları lazım. Ama corelde kullanacağım. Elinizde varsa bana yardımcı olur musunuz?
  3. E

3 boyut

dikdörtgen, kare gibi şekilleri 3 boyutlu yapmak istiyorum nasıl yapabilirim? yardımcı olursanız çok sevinirim.
  4. E

eps yi wmf ye çevirme

evet corel kullanıyorum. elimde clipart çokbunları tek tek açıp wmf ye çevirmem imkansız. Birden fazla clipartı wmfye nasıl çevireceğimi biraz daha ayrıntılı anlatırmısınız? Ayrıca sorumu cevapladığınız için de teşekkürler
  5. E

eps yi wmf ye çevirme

arkadaşlar size bir sorum olacak. Yardımcı olursanız sevinirim. Elimde eps formatında clipartlar var. onları wmf formatına çevirebilirmiyim. Eps formatında dosyanın içini açarak clipartlara bakmam gerekiyor. bu da çok uzun zaman alıyor. ama wmf formatındaki clipartları küçük resimler halinde...
  6. E

teşekkür

Syn Fatih Coşkun gönderdiğiniz clipartlar için çok teşekkür ederim. Aradığımı bulabildim sayenizde TEŞEKKÜRLER
  7. E

güzel clipartlar devam...

gönderdiğiniz clipartlar çok güzel. Yalnız ben corelde kullanmak istiyorum. Corele nasıl çevirebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  8. E

yardımcı olursanız sevinirim

sorucağım soru bu konu ile ilgili değil ama yardımcı olursanız sevinirim. word de corelde matemetik sorusu hazırlıyorum. ama wordde işlemleri yapıp buraya alacağım. worddeki denklem büyük parentez vs nin olduğu matematik penceresinin nerede olduğunu bulamıyorum. bilen varsa çok sevinirim.
  9. E

Clip-Art İsteklerinizi yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım

sayın ali bey bana çok acil balina clipartı lazım yardımcı olur musunuz? ama link kırık olmasın lütfen
Yukarı Alt