Arama sonuçları

1. atakan çarıkçı

Türk fotoğrafçıya ‘Sony Dünya Fotoğraf Ödülü’

evet bencede gurur verici çok güzel bir olay. biz türklerinde çok ağır sanatsal yönümüz olduğunu böyle başarılarla kanıtlamalıyız bence.
  2. atakan çarıkçı

Arka Plan Yapımı (Resimli Anlatım)

teşekürler yaşar bey yine faydalı bir bilgi paylaşılan, emeğinize sağlık
  3. atakan çarıkçı

Meb nın Hazırladığı Illustrator Görsel Eğitim Cd'si

teşekkürler turkaslan faydalı bir eğitim bizimle paylaşmışsın. şimdi indirmeye başlıyorum, inşallah partlar hatalı değildir. teşekkür
  4. atakan çarıkçı

Kartvizit / Boğaz Geçidi Et Lokantası

evet bencede köprü yerine çatal bıçak köprü olarak düzenlense daha bütünlük sağlayacak gibi
  5. atakan çarıkçı

Trakya Rehberi /2010 / 3D Kapak

sedat bey buda çok güzel bi çalışma hem sunumu çok hoş olmuş 3d ile tebrik ederim, genel anlamda tasarımlarınız gayet hoş şahsen beğeniyorum.
  6. atakan çarıkçı

Fatura+İrsaliye+Tahsilat Makbuzu Çalışmaları

evet gayet güzel çalışmalar ama arkadaşlarında belirttiği gibi kurumsal çalışma tam olsaydı daha hoş olacaktı, emeğinize sağlık
  7. atakan çarıkçı

500 GB Taşınılabilir HDD Transcend 3D Max

evet bencede çok güzel tebrikler.
  8. atakan çarıkçı

Broşür / Kaplan Kebap

sedat bey takmayın böle çok bilmiş ve acemi yorumları elinize sağlık güzel bi çalışma olmuş emeğinize sağlık
  9. atakan çarıkçı

Katalog/Keresteci /İç Sayfalar

sedat bey gerçekten güzel ve hoş bir çalışma olmuş tebrik ederim.
  10. atakan çarıkçı

Afiş çalışması, nasıl olmalıdır?

çok teşekkür ederim paylaştığınız bilgiler için ve çok faydalı bilgiler bunlar
  11. atakan çarıkçı

Ethica Hastanesi afiş çalışması

evet çalışma güzel emeğine sağlık
  12. atakan çarıkçı

Word'den corel'e nasıl metin aktarırım

arkadaşlar bende eminim isimli üye arkadaşımızla hem fikirim, corelde worddan yazıları en sağlıklı bir şekilde alabilmenin yolu word kopyalayacağımız alanı seçip copy yaptıktan sonra corelin edit menüsünden paste sipeciale tıklalayarak açılan pencereden hangi yazı formatı işinize yarayacaksa...
Yukarı Alt