Arama sonuçları

1. İ

3 dmax öğrenmek için izlenmesi gereken yol autocad mi?

Grafik tasarım almaya karar verdim.Sonuçta photoshop falan da lazım olacak. Ardından 3d max. İyice pratik kazandıktan sonra da after effects ya da maya falan öğrenirim diye düşünüyorum. Autocad öğrenmekten vazgeçtim. Sinema- medya alanıyla ilgili değil çünkü. Bir yazı okumuştum 3d max ile...
  2. İ

Superman, aynı yolda ilerlemek isteyen arkadşlarla tanışmak beni sevindirdi.Yolumuz uzun ve öğrenilmesi gereken bir hayli detay var. Doğru sıralamayı yapmak ve bu işe araştırarak başlamak bize çok şey kazandırır diye düşünüyorum.Gerçi sen bir basamak öndesin. Corel bilmen bana göre iyi bir...
  3. İ

Merhaba arkadaşlar. Ben hatırlarsanız 3d max ve kursları hakkında bilgi almıştım daha önce sizlerden. Sizlere yine birşey danışmak istiyorum: Autocad kursuna yazıldım. Bitince 3d max kursuna da gideceğim.Sonrasında da kitaplardan kendimi iyice geliştirmek istiyorum. Aslında yapmak istediğim...
  4. İ

3d max için nasıl bir pc?

benim pc özellikleri... amd sempron 3200 1.81 ghz nvidia riva tnt2 model 64 pro 512 ram sansım nedir?
  5. İ

3d max için nasıl bir pc?

arkadaşlar 3d max programının çalışması için ne tür özellikleri olan bi pc lazım ? standart bi masaüstü bilgisayar var bende.:(
  6. İ

merhaba herkese...

umarım herkes istediği noktadadır ya da ulaşır...
  7. İ

3dmax gerçekten çok zor mu?

hiçbir zaman gerçekçi bi insan olamadım zaten.ama insan sınırlarını zorlamazsa yaşamanın ne anlamı var?ayrıca başarılması güç bişeyi başarmanın hazzıyla başarılması kolay bişeyin hazzı aynı mı?(biraz olayın felsefesini yaptım galiba...) yol uzun...bir yere varır mıyız bilmiyorum...ama ben yolu...
  8. İ

olur wallaha... çok sevinirim...;)
  9. İ

herkese çok teşekkür ederim.verdiğiniz bilgiler aydınlattı beni.evet,program çok zor olabilir.ama ben bu programı deli gibi öğrenmek istiyorum.aslında merdiveni ağır ağır mı çıkmak lazım,bilemiyorum.çünkü ne photoshop,ne coreldraw, ne de freehand biliyorum ama 3d max öğrenmek için inanılmaz bir...
  10. İ

grafikerlik kursu ararken bi arkadaşım akıl verdi.3dmax öğren.iyi iş yapar dedi. sanırım zor bi programmış.3dmax la yatıp kalkanlar bile zorlanıyormuş.konuya yabancıyım biraz.siz ne dersiniz?
  11. İ

merhaba herkese...

adobe verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.aslında kafam çok karışık.iyi bir yazar olma yolunda ilerlerken rotamı değiştirdim.çünkü iş bulmak ve sektörde üretici olmak istiyorsam kalemimi donatmam gerektiğini düşündüm.tasarım öğrenerek yolumda daha sağlam ve hızlı ilerleyebilirim diye...
  12. İ

merhaba herkese...

teşekkürler...:)
  13. İ

merhaba herkese...

yeni üye oldum.siteden öğreneceğim çok şey var.öncelikle söyleyeyim grafiker değilim.ama olsam ne de güzel olur.izmirde yaşıyorum.iyi bir grafik tasarım kursu arıyorum.ayrıca bu yolda ilerleyebilmek için nerden başlamalı,ne yapmalı bilmiyorum.görüşlerinize her daim açığım...
Yukarı Alt