Arama sonuçları

1. mehmet metin

İlk Çalışmalarım

@Yaşar Karadeniz Bakın yaşar bey, burda sizinle ilgili bi durum yok, Cavit beyin söylemine gönderme yapıyorum."YAŞAR BEY YERİNE MEHMET BEY CEVAP VERMİŞ OLSAYDI " cümlesine cevaben yazılmış bi şeydi, hata olduğundan değil. Bir hata olduğunu düşünen varsa Cavit bey dir. Ben sizin hatalı...
  2. mehmet metin

İlk Çalışmalarım

@Dilek Doğrusöz Dilek hanım ne diyebilirim bilmemki, bir yanlış anlama oldu ise özür dilerim. Pişman oldum şimdi bakın, Çalışmayı yineleyerek tekrar paylaşacağım. Burda bir had bilmesi gereken varsa benim, lakin sizler bu işi meslek edinmiş yıllarını vermiş insanlarsınız. Yeri geldiğimde...
  3. mehmet metin

İlk Çalışmalarım

@Yaşar Karadeniz Yazınızdan bi anlam çıkarmış olabilirim, negatif bi elektrik aldığım için bu şekilde yazdım. Sonuçta şu var ki kişi ne iş yapıyorsa yapsın, elinde bazı değerler olmadan sonuca ulaşması çok büyük bir tesadüften başka bişey değildir. Bu Sebeple sorunuza ceva ben açıklama...
  4. mehmet metin

İlk Çalışmalarım

Yaşar bey, yanlış anlamadığımı düşünüyorum, verdiğim cevabında sorunuza itafen yapıldığını bilmenizi isterim. Özellikle açıklamak istediğim ki, o anki düşüncemi sizlere aktarabileyim ve sizde buna göre eleştiri ve yorum yapın. Hala vektörel çalışma olması gerektiğini ısrar ediyorsanız, beni...
  5. mehmet metin

İlk Çalışmalarım

Öncelikle günaydın ve yorumlarınız için teşekkürler. İlk olarak logonun bana ait olmadığını belirtmiştim, ay yıldız tercihi logo twsciz sahiplerinin. Ay Yıldız Amacı "TR" akvaryum "TR" olduğunu vurgulamak. Şunuda eklemem gerekir ki, İnsanlar Trakya Akvaryum yanılgısına düşüyor. Ve Logo ya ilham...
  6. mehmet metin

İlk Çalışmalarım

Büyük resmi ekledim, Sanırım yanlışlıkla thumbnail eklemişim
  7. mehmet metin

Kurs Seçimi

Malesef yanıt olmadılar, hatta yeni başlayan biri için kırcı olduğunuda takdir edeceğinizi düşünüyorum. Neyse konunun uzaması gereksiz. İyi çalışmalar
  8. mehmet metin

İlk Çalışmalarım

Selamlar herkese; Çok falza yamayacağım, sadece PS de bir arkadaşım işin hazırladığım ve sonucundan mutlu olduğum, "Kartvizit" çalımasını paylaşmak istedim Not : Logo bana ait değil, üzerinde biraz efekt uyguladım. Herkese İyi çalışmalar
  9. mehmet metin

Kurs Seçimi

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Fakat okuduğum şeylerin beni üzdüğünü, korkuttuğumu ve soğuduğumu hissettim. Bi ara alın mesleğiniz sizin olsun diyesim geldi. Malesef istediğim cevapları alamadığımı anlmışsınızdır. Bu kadar kapalı bir grupta olduğumu bilmek beni ziyadesi...
  10. mehmet metin

Kurs Seçimi

Sevgili grafiker abilerim, ablalarım, kardeşlerim vs.... Şimdi bir iki sorum olacak, zira aranıza yeni katıldım (katılacağım). Temel olarak bir grafikerin, yada IT sektöründe ki herhangi bir ferdin, İlgili kurslardan alabileceği verimin ve bilginin sınırlı olduğunu düşünmekteyim. Buna Rağmen...
  11. mehmet metin

Genel Photoshop Dersleri (14 Ders,228 Video)

Selam Aranıza yeni katıldım ve sanırım 10 dakika kadar oldu :) Konu başlığında belirtilen dosyaları indirmek istesim ve 13. ders için dosya silindi mesajı aldım. Bu konuda yrdımcı olursanız sebinirim.. Teşekkürler
Yukarı Alt