Arama sonuçları

1. yunusyosma

kartvizit ve logo çalışmam

Selamlar, Bi müşterim için yaptığım kartvizit ve logo çalışmam hakkında sizinde görüşlerinizi almak istedim. Şimdiden yorum ve önerileriniz için teşekkürler :)
  2. yunusyosma

Arslanoğlu Elektrik | Sedat Gül

turuncu yuvarlağın içi üçgen değilde (A harfi sanırım o üçgen) yıldırım olsa daha iyi bence, orada basit gradiantlı bi üçgen bozmuş orayı.
  3. yunusyosma

14 şubat sevgililer günü

Sevgililer günü ve mevlid kandilinin aynı güne denk gelmesi üzerine yaptığım bir çalışma. Bildiğiniz gibi peygamber efendimizin doğumgünü bu gün.. Yorum ve önerilerinizi bekliyorum :)
  4. yunusyosma

Film Afiş Çalışması (hayali)

gözüme ilk takılan ; neden kıvanç'ın soyadı büyük diğerlerinin küçük :) ve bu filmde kıvançtan başkası yok mu neden sadece onun resmı var :) Biraz daha çalışmak lazım sanırım. Başarılar :)
  5. yunusyosma

Tanıtım kartı

@Hakan Dağdeviren RGB hali bu şekilde
  6. yunusyosma

Branda Baskı Çalışmam 02

Yaprakları kaldırdım fatih bey daha sade bi çalışma oldu , sanırım böyle daha iyi..
  7. yunusyosma

Tanıtım kartı

@yücel mete Güzel dileklerin için teşekkürler Yücel abi Müşteri ok.ledi neyseki :) @Erkan_Nehir Bordo yaptım fakat fiyatların altındaki siyah renk busefer bogdu orayı, o kısmı açık renk yapınca fiyat rengi sıkıntı oluyor . Müşteri onayını verdi neyseki daha iyisini artık devamını isterse...
  8. yunusyosma

Basit ve güzel bir tipografi

Basit bir tipografi çalışmam. Tipografiye yeni başlıyorum nedir ne değildir birazdaha araştırmalarımdan sonra daha güzel çalışmaları paylaşacağım inşallah. Not: Bu çalışmayı yaparken sizinde göreceğiniz gibi bazı harflerin içleri dolu oldu (çoğunun oldu) ben örnek olsun diye siyah kısmı...
  9. yunusyosma

yarışmaya girecek olan afişim nasıl?

Çok fazla karışıklık var , kırmızı ile yazılan 23 mart dünya meteoroloji metni arka planın içinde kaybolmuş ve çok sade bi karakter . Ayrıca kasıtlı mı yapıldı bilmiyorum ama dünyanın üzerinde direk var ,sankı arkada yelkenli varmışta dekube ederken o direk orda kalmış gibi görünüyor. Yarışmaya...
  10. yunusyosma

Tanıtım kartı

@Arzu ULUIRMAK Tekrar upload ettim umarım görünüyordur ? @corvette22 Çok ağır oldu yahu bu :-/ Bari bi öneri sunsaydın dostum da grafikere ne yakışır öğrenseydik
  11. yunusyosma

İş Güvenlik Tabelaları

@şivan2008 @Kerim Öksüz Umarım işinize yarar. İyi forumlar
  12. yunusyosma

İş Güvenlik Tabelaları

Biraz baktım ama iş güvenlik tabelalarıyla ilgili konu bulamadım paylaşayım dedim umarım işe yarar. Pdf ve cdr formatında. ..:: Rapidshare ::.. ..:: Hotfile ::..
  13. yunusyosma

Tanıtım kartı

Kuaför için hazırladığım tanıtım kartı . Ortadan kırımı var
  14. yunusyosma

Kurumsal Kimlik Çalışmam

Çok güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık , yalnız bir kaç nokta dikkatimi çekti; 1- "HOLGİNG" in "G" harfi üstteki çizgi ile çok fazla yakın sanki üst üste binmiş gibi duruyor ve beyaz olarak kullanıldığında uç kısmı kayıp oluyormuş gibi görünüyor, 2- Araç giydirmedeki isuzu olan araçda...
  15. yunusyosma

Branda Baskı Çalışmam

Ayakkabı mağazası için hazırlanmış bir indirim vitrini çalışması
  16. yunusyosma

tshirt , şapka , kalem ve ayakkabı tasarımı

açıkcası logo benim tasarımım değil okuldan verilen logom bu , ben sadece giydirmeleri yaptım :)
  17. yunusyosma

@Hasan Güner :) tshirt , şapka , kalem ve ayakkabıya orfe cup logosu giydirdim
  18. yunusyosma

Yaptığım bir kaç çalışmayı sizlerle paylaşmak istedim
  19. yunusyosma

Ön Kapak Hangisi Olmalı ?

Ben 2.si olsun diyorum , 3. olan daha çok el ilanı gibi duruyor çok fazla yazı vs var ve çocuğun kucağındaki 4 neyi temsil ediyor ? . 1. olanda ; Turkcell çocukları daha çok çekim gücü reklamlarında kullanıyor gibi aklımda kalmıştı yanlış hatırlamıyorsam o yuzden çocuklar yerine maskot olması...
  20. yunusyosma

femin market - 3

Yukarı Alt