Arama sonuçları

1. Engin Değirmenci

sembol

Yaşar bey verdiğiniz videoyu indirdim ama açamadım codec sorunu verdi onuda hallettim ama yine açamıyorum sizin hangi programla açtığınızı öğrenebilirmiyim mümkünse yada videonun başka formatı varsa onu alabilirim zahmet olmazsa.
  2. Engin Değirmenci

sembol

teşekkür ederim indiriyorum ilginiz için tekrar teşekkürler.
  3. Engin Değirmenci

sembol

http://img694.imageshack.us/i/renkl.jpg/
  4. Engin Değirmenci

sembol

sembollerle amblem logo yaptım ama sembolün rengini mavi yaptım ve aynı sembolün kopyasını siyah yapmak istiyorum ve diğer mavi sembolde siyah oluyor bunun tekini nasıl siyah yapabilirim ?
  5. Engin Değirmenci

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Merhabalar. Corel Draw X3 v13.0 kurulumunda sorun yaşıyorum. Kurulumun her aşamasını gerçekleştirdim. Kayıt altına aldırdım. ancak kurulum bittikten sonra coreli başlat dediğim zaman karşıma register sistemi çıkacağı yere şu uyarı çıkıyor; ''To start this application for the first time or to...
  6. Engin Değirmenci

Linol Baskı Sanatçıları (Yardım)

Çok Teşekkür ederim sizin verdiğiniz bilgileri hocama sundum bakalım ne yanıt gelecek. Teşekkür ederim tekrardan...
  7. Engin Değirmenci

Linol Baskı Sanatçıları (Yardım)

Özgün Basım teknikler dersinden bir sunum hazırlamam gerekiyor nette baya aradım ancak Ağaç Baskı ve Metal Baskı dışında bir şey bulamadım. Eğer Linol baskı ve bu baskı sanatını kullanan önemli sanatçılar hakkında bilgileri bana ulaştırısanız sevinirim. Türk yada yabancı olması fark etmez...
  8. Engin Değirmenci

Renk Ayrım Teknikleri (yardım)

Öncelikler salamlar. Serigrafi I. sınıf öğrencisiyim ve ''Tasarım Uygulama'' dersi hocamız bizlerden görsel ve yazılı sunum istedi konu olaraksa bana ''Renk Ayrım Teknikleri'' düştü. Bununla ilgili olarak bana (yazılı ve mümkünse görsel bilgiler) rgb ve cmyk gibi sistemler ile ilgili bilgiler...
  9. Engin Değirmenci

Photoshopta Logo yapmak ( resimli anlatım )

''D'' Tuşuyla sıfırlamayı denemiştim dün ama kabul etmemişti. Yada dün çıldırdığım için ben hep ''D''ye bastığımı sanıyorum :D nedendir artık bilmiyorum. Yardım için teşekkür ederim sağolun...
  10. Engin Değirmenci

Photoshopta Logo yapmak ( resimli anlatım )

Öncelikle herkese selamlar. serigrafi I. sınıf öğrencisiyim ve bu programı öğrenebilmek için elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Böyle bir siteyle karşımıza çıktığınız için sizlere çok teşekkür ederim. Ancak bir problemim var bunu danışmak istedim. Elliptical shape toolda bir daire...
Yukarı Alt