Arama sonuçları

1. Nevzat Şanlı

Photoshop Styles - Godl & Platina

Photoshop İçin Birbirinden Güzel Altın ve Platin Görünümlü Style Araçları http://rapidshare.com/files/219530496/Ps.Styles.Gold-Platina.7z 329 KB - 337655 bytes
  2. Nevzat Şanlı

Photoshop'ta Karakalem Çalışması Hazırlama [Videolu Anlatım]

Photostop'ta Karakalem Çalışması Hazırlama Ders Adı: Karakalem Çalışması Oluşturma Süre: 15 dk Boyut: 25 MB Kendi anlatımımdır arkadaşlar. içinde reklam var ama amacım reklam yapmak değil, size yardımcı olmak :) silinirse de canınız sağolsun.
  3. Nevzat Şanlı

Adobe Photoshop CS4 Görsel Eğitim Seti

arkadaşlar premium hesabım bloke olduğundan linkler yakında silinebilir. haberiniz olsun. en kısa zamanda yenilerini upload edip vericem nete :)
  4. Nevzat Şanlı

Photoshopta birden fazla geri alma komutu

bi ara (Ps'a yeni başladığım zamanlarda) çok şıkışmıştım ve History panelini kullanmayı bilmedğimden resmin çoğunu baştan yapmak zorunda kalmıştım :P ipucu için teşekkürler :) --- NOT: üstteki yazım hatalarım için de ayrıca özür dilerim :)
  5. Nevzat Şanlı

Photoshopta birden fazla geri alma komutu

dostum araştırdım da bulamadım, biliyorsan bilgi verir misin? --- P"s'da "ctrl+alt+z" ile yaptığım bi geri almayı nasıl düzeltirim? ofiste bu işi (ctrl+z ile aldığınız işlemi) "ctrl+y" görüyor da Ps'da yemedi. bi bilgin var mı bu konuda?
  6. Nevzat Şanlı

Adobe Photoshop CS4 Görsel Eğitim Seti

@BAHADIR Sönmez kardeşim partlarda bi sorun yok, uploader olarak şikayetleri değerlendiriyorum ;) --- derslerle ilgili bi sıkıntınız ya da sormak istediğiniz bişey olursa pm atın arkadaşlar
Yukarı Alt