Arama sonuçları

1. polateray

Bursa'da tam zamanlı çalışacak Grafiker Aranıyor!

Bursa Altıparmak Cd.sindeki ajansımızda tasarım kabiliyeti güçlü, sorumluluk sahibi, grafik tasarımcı aranmaktadır. Corel ve Photoshop'u etkin kullanması yeterlidir. İlgilenen arkadaşların info@fikrimje.com e-posta adresine kısa özgeçmişlerini göndermeleri, ve şayet hazır ise portfolyolarına...
  2. polateray

Engelliler Günü Afiş ve Slogan Yarışması Sonuçları

Herkese tekrar merhaba! Söyleyeceklerim yanlış anlaşılmasın! Yarışma sonucuna kesinlikle saygım var... Lakin, burası bilgi paylaşımın yanı sıra bir de eğitim platformuysa şayet, iyi bir sloganda olması gereken özellikleri de bilenlerimiz bilmeli, bilmeyenlerimiz öğrenmeli ve asıl gaye...
  3. polateray

3 aralık dünya engelliler günü " acıma, destek ol!"

Teşekkür ederim, herkese başarılar tekrar @TornadoDizayn
  4. polateray

@Ahmet ALTUN Teşekkür ederim Ahmet Bey!
  5. polateray

@Yasemin Uyar Evet yanlış olmuş, aceleden :S Tşk ederim hem uyarınız hem de beğeniniz için!
  6. polateray

Herkese başarılar, yarışmayı geç farkettim bu sabah! :)
  7. polateray

Acil Matbaa Grafikeri | Bronzgrup- Renkset BURSA

Hemen işbaşı yapabilecek, Montaj ve iş bağlama konularında deneyimli matbaa grafikeri alınacaktır. İlgilenenler, 0224 253 34 34 numaralı telefonla ya da info@bronzgrup.com adresine mail yada cv göndererek başvurabilirler...
  8. polateray

Ocak Ayı, Alpaylar Kurumsal kimlik yarışması sonucu.

Yarışmadan dereceye giren tüm arkadaşlarımızı kutlar, başarılarının devamını dilerim! Tebrikler!
  9. polateray

JÜRİ üyeleri ve yarışmaya ilişkin değerlendirmeleri.

Herkese Merhaba... Öncelikle Faruk Hocam'a ve diğer jüri üyeleri olan Hoca ve üstadlarımıza teşekkür ediyorum. Gördüm ki, yarışma ertesinde birazcık da olsa karışmış ortalık... Ama olsun, bunlar normal olmasada olağan durumlar! Herkesin çıkarması gereken dersler var bu tür yarışma...
  10. polateray

Alpay Kurumsal -2- / Bilal Erçek

Bilal Bey Merhaba, ilk çalışmanız olduğu gibi ikinci çalışmanızda güzel olmuş... Çizginiz çok hoş... Başarılar dilerim...
  11. polateray

ALPAYLAR LTD. ŞTİ. Logo & Kurumsal Kimlik Çalışması | M.POLATER

Herkese Başarılar diliyorum arkadaşlar...
  12. polateray

Alpay ekmek-1(pasija)

Olurda ben yetiştiremezsem =) (işin latifesi) yarışmanın birincisi sen olacaksın tahminimce... Kaldı ki diğer sayfalarda ne var ne yok bakmadan söylüyorum! Saygılar... Başarılar!
  13. polateray

Haziran ayı yarışma ödülü teşekkür

Herkese Teşekkür Ederim... Erkin Bey, Temmuz plaketi sizin olmalı şahsi kanaatimce ;) Bu bir dilek ve şahsi fikirdir. Jüri üyelerince yanlış anlaşılmasını istemem!
  14. polateray

Haziran ayı yarışma ödülü teşekkür

Çok Teşekkür Ederim!
  15. polateray

fasturka kurumsal kımlık calısması

Başarılar dilerim... T harfini ortak kullanmayı iyi akıl etmişsiniz demek isterdim... Fakat Brief doğrultusunda gidilmesi gereken bu çalışmada Restaurant ismi FAST TURKA diye yer alıyor... Logo da kullanılırmı kullanılabilir bir ihtimal fakat logonun asıl amacı marka algısını ilk bakışta...
  16. polateray

Haziran Ayı yarışma Sonuçları.

Merhabalar... Öncelikle Haziran ayı SUNLIFE LogoType & Kurumsal Kimlik yarışmasında, derin bir rakip analizi sonrası yapmış olduğum çalışmanın, siz değerli jüri üyelerince 1.lik ödülüne layık görülmesinden duyduğum mutluluğu paylaşmak isterim! Açıkçası bu cevabı ilk gün yazmayı...
  17. polateray

POLATER,Mehmet | Sun Life Resort Hotel Logo Çalışması Sunumu

Tüm yorumlar, iyi dilekler ve eleştiriler için şimdiden teşekkür ederim... Yapılan tüm logo çalışmalarının direk ilk uyandırması gereken algının bir hotel olduğunu ya da tatili anıtsatması gerektiğine,katılmıyorum... Zaten birçoğu logolarında güneş, kumsal, şemsiye, palmiye,deniz görsellerini...
  18. polateray

POLATER,Mehmet | Sun Life Resort Hotel Logo Çalışması Sunumu

Sunlife için logo çalışmam... Herkese Başarılar:cool:
Yukarı Alt