Arama sonuçları

1. Decomix

Internet Onlineradyo

Almanyada "Aynafm" adinda radyo sitesi kurmak istiyouz. Ücret karsiligi bize Web sitesi hazirlayan ve bakimini üstelenen tasarimci ariyoruz. Tekliflerinizi gönderin! iletisim : a.yilmaz@ayna-express.de
  2. Decomix

Yeni Web sitesi lazim

Merhaba Arkadaslar, bize yeni web sitesi lazim. Asagidaki linkde istedigimiz sekilde bir tasarim yapmistim. Simdi bizim sitemiz mevcut ama pek haber sitesi olarak uygun degil. https://rapidshare.com/files/4106239947/website_ayna-express.jpg
  3. Decomix

EPS datei

Arkadaslar corel x3 kullaniyorum ama AI ve Eps dosyalari acamiyorum. Yardiminiza simdiden tesekkür ediyorum.
  4. Decomix

Antalya Hotel Resimleri

Arkadaslar bana Antalya veya Akdeniz bölgeden lüks otellerin gece görüntüleri lazim. simdiden tesekkür ediyorum.
  5. Decomix

Bulmaca

Arkadaslar bana acele Kare Bulmaca lazim A4 boyutunda...Dergi hazirlandi yarin baskiya vermem lazim. Yardimci olabilirseniz sevinirim.
  6. Decomix

Tanitim Brosür hazirlama

Arkadaslar , Günes kolektörleri satan bir Müsteriye Brosuür hazirlanmaasi gerekiyor? Tasarim yapmak isteyen arkadaslar bana haber verebilir. Taabiki ücret isteklerinide bana bildirsinler... unutmadan söyleyim icerisi almanca olacak.... Brosür özellikleri 13 sayifalik bir brosür olmasi...
  7. Decomix

Logo isim (istek)

Arkdaslar, bizimle calismak isteyen bir Arkadasin kuracagi isyeri icin Logo hazirliyorum ama malesef bir isim bulamiyoruz. Bize yardim lazim her fikire hazirim.....:D Kuracagi hizmet alani::) Bilgisayar software yazilimi Web Sitesi hazirlama Güvenlik kameralari Logonun arkasinda mutlaka...
  8. Decomix

2010 Takvim Hazirligi

bir Arkadasima hazirladigim 2010 Duvar Takvimini size ikram ediyorum:o Tabiki bu siteye ekleyebilirsem:rolleyes: yönetici Arkadaslar bu siteye iyi bir upload hazirlayin:) http://rapidshare.de/files/48347342/Takvim_4.cdr.html
  9. Decomix

Ustalarin fikirleri önemli

Selam Arkadaslar, Bir gastronomie dalinda calisan bir Arkadasa flyer hazirladim, fikirlerinizi alayim dedim :rolleyes:
  10. Decomix

Döner Kesen adam ( vektor istek)

Arkadaslar bana Döner kesen adam lazim :o vektor cdr olarak. yardimci olabilirseniz sevinirim:D. tesekkürler:)
  11. Decomix

Bayram Tebriki ( istek )

Arkadaslar, Ramazanin ilk haftasi bitmek üzere, bayram yaklasdi....:). Müsterilerimize Bayram Tebrik yazmak istiyoruz hem ticari kutlamayla ve Bayram nedeniyle, bir türlü aklima güzel bir sey gelmiyor :confused:, fikri olan varsa buyursun :-) her fikirlere meydanimiz hazir:rolleyes: simdiden...
  12. Decomix

ISTEK! Kumpir Resimleri lazim

Arkadaslar, Abiler, Kardesler bana yüksek kaliteli Kumpir Resimleri lazim....sagolun dostlar ve hayirli pazarlar :-)
  13. Decomix

Menü resimleri (istek) türk mutfağı...

Pleace help me:confused: Arkadaşlar güzel ve nefis Türk mutfağından büyük kalitede Resimler nerede bulabilirim?:o
  14. Decomix

Menü çalısması

Arkadaşlar ben bir fast food için ufak bir çalısma yapdım ve sizin gibi ustaların fikirlerini almak istiyorum. Her türlü yorumlara ve eleştirilere hazırım :) Evet Arkadaşlar, şimdi yorumlarınızı bekliyorum :-)
Yukarı Alt