Arama sonuçları

1. mathie

pattern oluşturma template'i,bu nasıl yapılmış?

kimse yok mu çözebilen???
  2. mathie

pattern oluşturma template'i,bu nasıl yapılmış?

merhabalar arkadaşlar,internetten çözüm arar iken bulduğum birkaç dosya.http://www.madpattern.com/ sağ üstteki download a tıkların hemen iniyor zaten..4 yıldır illüstratör kullanıyorum ama içinden çıkamadım :allalla: içiçe iki atboard var. layerlardan bakarsanız.. bana nasıl oluşturulduğunu...
  3. mathie

illustrator de zig zag efektiyle ilgili 2 sorum olacaktı

başardım sanırım:)
  4. mathie

günaydınlar, resim yüklemeyi denedim sanırım serverdan kaynaklı bir engel sebebiyle her hangi bir veri akartımı yapamıyorum, sizin eklediğiniz resimden anlatayım, gördüğünüz üzre her iki büküm noktasının arasına eşit sayıda zigzag yerleştiriyor yani kısa olan kenarın zigzagları daha sıkışık uzun...
  5. mathie

ben nasıl resim ekleyebileceğimi bilmiyorumda..
  6. mathie

1.pen tooluyla yaptığım bir çizgiye zigzag efekti veriyorum diyelim, zigzag sıklığını ayarlarken iki birleşim arasına sıklığı yerleştiriyor ama ben çizginin başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar eşit dağılmasını istiyorum. bunun ayarı nerden yapılabilir? 2.yine aynı zigzag efekti...
  7. mathie

illustrator de neslere bitiştirmek

teşekkürler:)
  8. mathie

illustrator seçim tool u hkk

çok teşekkür ederim halloldu sorun:) niha çok mutlu haketten teşekkür ederimmm:p
  9. mathie

illustrator seçim tool u hkk

günaydınlar, ben adobe illustrator cs3 kullanıyorum. son bikaç gündür seöim tool unda free transform işlevi kayboldu. eskiden seçtiğim objeyi seçim toolu seçiliykende çekip uzatabiliyordum ya da kısaltabiliyordum.. acaba bilmeden bi ayarı mı bozdum? yoksa kaldırıp yeniden mi yüklemek gerekir...
Yukarı Alt