Arama sonuçları

1. S

metraj deseni

metraj desenleri raportlama itibariyle 64,2 ve katları şeklinde olmalıdır. sezinn arkadaşım atlamış olsa gerek 64,2 olmalı. çözünürlük ise metrajı eğer photoshopta yapıyorsan çalışabileceğin en yüksek resolutionda çalışmalısın. ben pixel bazlı prıgramlarda metraj çalışmayı uygun bulmuyorum...
  2. S

metraj deseni

renk ayrımı yaptıktan sonra matwaıss kalıbı genelde açık gri renginde gösterirsin boş zeminde ama renkli zemin üstünde göstericeksen beyaz renk verebilirsin sunum yaparken
  3. S

metraj deseni

bazı yerlerde 64,2 kullanılıyor haklısınız ama ben 64 kullanıyorum çalıştığın boyahanenin kullandığı şablona bağlı.
  4. S

bakugan ve bezeri

arkadaşlar bakugan ve benzeri çizgi film karakterleri arıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  5. S

metraj deseni

254 dpı da çalışılıyor genelde lazer sistemde.Raporlamayı sormuşsun 64 şablona göre 64 ve az katları şeklinde bir rapor ayarlanır.Photoshopta filter ofsett seçeneğiyle sayfa kenarlarını kaydırarak yarım kalan motifleri düzenleyebilirsin bu seçenek tam rapora uygundur.
  6. S

yardımcı olurmusunuz, baskı ve renk ayrımı ...

resim görülmüo rapidde uyarı veriyor arkadaşım
  7. S

çeşitli desenler

ben neden göremiyorum bu desenleri :S
  8. S

Her gün yeni beş desen

hepsi çok güzel gül hanım.Emeğinize sağlık.
  9. S

Rotasyon baskı ve raportlama bilgileri

benim bildiğim photoshopta yarım ve diğer raporları gridler yardımıyla ayarlayabiliyorsun. gridleri aks olarak kullanıyorum raportlama işlemini bitirdikten sonra birim rapor halinde çalışıyorum.Biraz uzun sürüyor ama benim bildiğim yöntem bu arkadaşlar.
  10. S

renk ayrımında püf nokta

renk ayrımında kullanılan bir sürü yöntem var.Photoshopta colur range var damla ikonuyla almak istediğin rengi seçerek ayırabilirsin seçili alan haline gelir renk select inverse yaparak delete yaparsın rengin ortaya çıkar.Detaylı anlatmamı isteyen olursa tekrar anlatabilirim.
  11. S

antalya eğitim ve araştırma hastanesi logosu

arkadaşlar eps formatında antalya eğitim ve araştırma hastanesi logosu olan varmı biraz acilde
  12. S

masa örtülük raşel kumaş desenleri acill

arkadaşlar bana acil olarak masa örtülük raşel kumaş için desen gerek elinde olan varmı?
  13. S

rotasyon baskı desenleri

tuğba hanım raşel kumaşa basacak masa örtülük desen varmı acaba
  14. S

Cocuk Ve Karma Desenler...

linkten bişi çıkmadı:confused:
  15. S

rotasyon baskı desenleri

nasıl indirebilirim acaba psd olarak
Yukarı Alt