Arama sonuçları

1. 7000AP

coral draw menülerini transparan yapma | resimli anlatım

Teşekkürler... İlginç ve kullanışlı bir paylaşım
  2. 7000AP

Corel Draw'ın birçok özelliği tek ders içerisinde | video ders

Selam sanırım bu link 10 indirme sınırını doldurmuş. Tıkladığımızda çıkan yazı bu; Bu dosya, sadece 10 kez indirilebilir. Bu dosyayı indirmek için, yükleyici tarafından dosya yeniden yüklenmek zorundadır. Uploader tıklamak daha fazla bilgi almak için dosya silme bağlantısına tıklayın..
  3. 7000AP

Freelance Dergi Tasarımı Yapacak...

@ylmz_gl İlanınızın sonudaki cümle oldukça itici ve soğutucu...
  4. 7000AP

Dizgici aranıyor.

Gerekli bilgileri mail yoluyla yolladım.. Uygun bir ücrete anlaşabileceğimizden emin olabilirsiniz.. Aramanızı bekliyorum Teşekkürler..
  5. 7000AP

300 Dpi

bu kadar büyük bir iş hazırladığına göre ya dış mekan ya da iç mekan baskı makinası basacak bu işi bu makinaların çalışma prensibi için 72 dpi yeterde artar bile kolay gelsin
  6. 7000AP

Pantone renk kataloğu

Teşekkürler paylaşım için.. Faydalı olacaktır
  7. 7000AP

Peynir resimleri (istek)

Arkadaşım buyur Senin için özel hotfile linki hazırladım.. İşine yararsa ne ala.. http://hotfile.com/dl/60953018/b0f42ba/Cheese_Post_BY_LOZOR.rar.html
  8. 7000AP

Dizgici aranıyor.

İşlerinizi yapmak istiyorum.. Mailinize gerekli açıklamaları yazdım.. Teşekkürler..
  9. 7000AP

İzmirde yetiştirilmek üzere yada stajyer grafiker aranıyor

Merhaba... Mailinize gerekli bilgileri yazdım Teşekkürler
  10. 7000AP

Matbaa baskı işi 1000 veya 500 adet fiyat

Sana mail attım ama tahminim biraz geç kalmış da olabilirim.. Çünki ilanı verdiğin tarih 1 ay evvelki tarih.. Ama daha yaptırmadıysan fiyat verebilirim. Teşekkürler
  11. 7000AP

Digital Baskı Operatörü ve Folyo Kesim Elemanı

digital makineniz in markası nedir? vutek QS 2000 yada 3500 mü kullanıyorsunuz... direkt malzemeye cam da dahil baskı yapabilen tek en iyi markadır.. yoksa folyo baskı yapıp sıvama mı yapıyorsunuz
  12. 7000AP

coreldraw otomatik takvim macrosu

paylaşım için çok teşekkürler.. Oldukça faydalı oldu
  13. 7000AP

2010 Takvim Hazirligi

resim yok :(
  14. 7000AP

Acil Grafiker Aranıyor

size özel mesaj yolladım
  15. 7000AP

Dijital Baskı Makinesi

@Muzaffer Yavaşoğlu konica minolta da iyi bir digital makinesidir.. ben ld 5100 kullandım. sonuçları gayet iyi şimdi ld 6500 modelleri de var, 48 x 32 ebatlarında. ancak bence en ekonomik olanı xerox gibi görünüyor. baskı kaliteleri arasında fark yok hatta artısı var. artıları gerekli...
  16. 7000AP

Forum Üyelerimiz Hangi Şehir'den !

İzmir... Türkiyem in gizli ve sessiz incisi :)
  17. 7000AP

Günlük Hayatta Hangi Tuşu Kullanmak İsterdin?

ben de ctrl+z derim... cunki en kabul edilebilir i hayattaki bir hatayı geri almak :)
  18. 7000AP

Mac mi? Pc mi?

benim için farketmiyor mac veya pc cunki her ikisini de kullanıyorum ama aralarındaki fark a gelince, kısaca pc nin kullanımı mac' e gore biraz daha zor ya da mac e gore az daha karışık gibi diyebilirim. özellikle pc de sistem dosyaları yazıcı ayarları vs... bu bölümler mac e göre daha karışık...
  19. 7000AP

Fotoğrafta Kağıt Efekti

yapılması çok kly olan bir çalışma. pratiklik varsa oldukça kly...
Yukarı Alt