Arama sonuçları

1. Gacco

Photoshopta yardım edebilecek kimse varmı ?

Arkadaşlar şu şekli photoshopta birebir nasıl çizebilirim yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı ? Dün geceden beri delirme aşamasındayım...!!!
  2. Gacco

Freehand'de yardıma ihtiyacım var...!!!

Arkadaşlar şu şekli freehand'de birebir nasıl çizebilirim yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı ? Dün geceden beri delirme aşamasındayım...!!!
  3. Gacco

Freehand'de RGB'den CMYK'ya geçiş YARDIM...

Freehand'de herhangi bir tiff formatlı resimden rgb rengini alıp cmyk'ya çevirmek istediğimde renk değişiyor acaba yanlış bir yoldan çeviriyorum yardımcı olabilirmisiniz denediğim yol şu ; Assets'ten make cmyk diyorum ama seçtiğim renkten daha koyu bir renk oluyo ?
  4. Gacco

Photoshop'ta Shape kullanımı.

Arkadaşlar bu resmi arkadaş yaparken shape kullanarak yapmış bu etkiyi nasıl yapabilirim kısacası böyle bi çalışmayı nasıl yapabilirim yardımcı olabiilirmisiniz :confused:
  5. Gacco

Freehand'de yardımcı olabilecek arkadaş varmı ?

Arkadaşlar resimde gördüğünüz yazı mavi alanın üstüne geliyo bu mavi alanın üstüne geldiği kısımları beyaz yapmak istiyorum mesela ''0'' ın hepsini beyaz yapmıycam sadece mavinin üstüne geldiği kısmı nasıl yapabilirim yardımcı olabilecek arkadaş varmı?:confused:
Yukarı Alt