Arama sonuçları

1. T

İsimsiz ve fotoğrafsız CV devri başlıyor

Fransizca'da her sey eril veya disil olur onlar ne olacak? yani "diplomée" (diploma almis) bile derken kadin oldugunuzu belirtmis oluyorsunuz. olmayacak is. zaten patron kil kaparsa bir telefon açmasi yeterli. adamin aksanindan zenci mi arap mi ne oldugu hemen anlasilir. herkes irkçiliktan...
  2. T

EGADAP / Büşra Giritoğlu

Sevgili Busra sanirim benim internet baglantimda olusan bir sorundan dolayi ilk iki afis çalismasini goremedim onlar hakkinda da birkaç kelime soylemem uygun olur. 1. afis: çok guzel sadece slogani sevmedim, "farkli olmayi seviyoruz" gibi çekingen bir ifade yerine "farkliyiz" ya da "gelin...
  3. T

EGADAP / Büşra Giritoğlu

ilk üçü logo çalismasi sonuncu ise bir ilan afis saniyorum. sirayla, birinci logoda fondaki kirmizi rengin uzerinde ne oldugu anlasilmayan sanki sisirilmis bir balon hissi veren pembemsi alanlar var onlar yanlislikla mi oldu? herneyse hiç geregi yok fon tamamen duz olsun. yok 3D bir çalisma...
  4. T

Cansu Utkulu (Orjinal Çalışma)

birinci çalismadaki baslik bence okunaksiz yani ilk bakista "LALAZAV" diye okudum! Logoda sadece K diye birsey goruluyor geri plandaki lale gorulmuyor onun biraz daha buyuk ve belirgin olmasini isterdim. yazili bolumde fonda kullanilan mavi mor geçisli renkler su altinda imis gibi bir his...
Yukarı Alt