Arama sonuçları

1. H

Freelance Grafik Tasarım (web-katalog-afiş v.b.)

Merhabalar, Adım Çağatay KESDEL . Ankara'da ikamet etmekteyim. Uygun fiyatlardan kaliteli tasarımlara sahip olabilmeniz için ; Telefon : 0 534 232 72 58 e-mail : cagatay_kesdel@hotmail.com Ayrıca http://www.sentezdesign.com/ ile birlikte çalışmaktayız, yani sadece...
  2. H

Kafe menü tasarımım

Tamamlamak üzereyim, sadece ortadaki beyaz alana cafeden resimler çekip eklemesi kaldı. Önerisi olan varsa memnun olurum
  3. H

Ucuz dekupe ve grafik tasarım mı yaptırtmak istiyorsun?

Dekupe parça başı 1 TL (cismin ne olduğu önemli değil) Afiş İlan v.b çalışmalarınızda sayfa başı 10 TL Bir ilçe belediyesinde grafikerlik yapmaktayım, ayrıca matbaalarada çalışmaktayım. 5 yıllık ps kullanıcıyısım. Maddi sıkıntım olduğu için ücretleri minumuma indirdim. Dekupelerin...
  4. H

Fotoğraf Tasarımı

4 yıldır photoshop kullanmaktayım. Aşağıda örnek olarak verdiğim sitenin fotoğraflarını ben temizledim. istekleriniz olursa freelance olarak hizmet verebilirim.(yerli işte olabilir , farketmez) elizy.com Fotoğrafa photoshopta hemen hemen herşeyi yapabilirim burda da portfolyöm var (çoğu...
  5. H

Foto Manipülasyon Çalışmalarım

yapıyom ama ne yapıyom bende bilmiyom :D silgi ve klonlama aracından başka kullanmayı bildiğim araç yok. hepsini onlarla yaptım zaten
Yukarı Alt