Arama sonuçları

1. G

Marmara Ekspres Afiş

Kısa ve basıt bır yorum yapıcam burda 3 sey one cıkıyor bence tasarımlarımızda sadece bıtek seyı vurgalamalıyız mesala ben burda olsam logomu goze cok vurdurmazdım alttakı mouse ımlecını sayfada buyuk ve ortada kullanıp logomu ufak ımza seklınde dızaynını yapardım calısma basarılı ve dıkkat...
  2. G

Parti afişi çalışmam

guzel calısma ama bundan daha ıyısını cıkarabılcegını dusunuyorum daha ınce ve sıcagı vurgulayana fontlar kullansan tıpkı hot red dekı gıbı genel kompozısyonunda daha basarılı afıs olabılırdı dıye dusunuyorum sadece benım nacızane fıkrım ıyı calısmalar
  3. G

Emlak Afişi

ben parantezlerın ve sloganın bu sekılde vurgulu olmasının daha etkılıyıcı ve mesajı alıcıya ıleten bı calısma oldugunu dusunuyorum ; gunumuz tasarımlarına dıkkat edıyorum ve bu sekılde yalın ama vurgulayıcı calısmalardan yola cıkıyorlar ıyı calısmalar
  4. G

faruq gur teaser afişleri

gercekten duzenlı emek verılen ve etkılıyıcı calısmalar her bırı dıgerını kıskandıran turden calısmalar emegıne saglık ustadım .
  5. G

Çanakkale kitap kapağı

Ikı renk tonlamalarıda konuya hakım bı sekılde hoş durdugunu dusunuyorum ...
Yukarı Alt