Arama sonuçları

1. GürhanErkal

Video/grafik alanında tecrübeli

İzmir- pasaporttaki ajansımıza Video ve grafik tecrübesi olan, tanıtım filmleri konusunda deneyimli After effects, premiere, illustrator, photoshop, indesign programlarını kullanabilen tasarımcı aranmaktadır. Cinema 4d bilmek tercih sebebi olacaktır. info@batimedya.com adresine CV'lerinizi...
  2. GürhanErkal

2014 video-animasyon reeli

3. GürhanErkal

Showreelim-animasyon ve hareketli grafik

Merhabalar 2014'deki bazı çalışmalarımı da ekleyerek showreelimi güncelledim. İzlerseniz seviniriz. Freelance ve batımedya adı altında yaptığım çalışmalar yeralıyor bu videoda. Ağırlıklı 2D animasyon ve motion graphic çalışmalar. Çalışmalardaki çizimlerin birkaçı hariç hepsi kendime ait...
  4. GürhanErkal

Hareketli grafik ve animasyon

Merhaba motion graphics, 2d animasyon ve tasarım hizmeti veriyorum. Mesafeler problem değilse de izmir bölgesindeki firmalarla çözüm ortağı şeklinde çalışabilirim. Aşağıda demoreelimi izleyebilirsiniz. [V IDEO][/VIDEO]
  5. GürhanErkal

Çalışma örnekleri

Freelance ve şu an şirketimle yaptığım çalışmalardan örnekler Free [V IDEO][/VIDEO]
  6. GürhanErkal

Tasarımcının Masası

Merhaba arkadaşlar Çalışma masa ve odalarımızın fotoğraflarını ekleyebileceğimiz bir başlık olsun istiyorum burası. Herkes işyeri olur ev olur kendi ortamının fotosunu eklerse eminim çok ilham verici ve hoş bir başlık olur burası. İlk ben başlıyayım. Bulabildiğim resimlerle kronolojik bir...
  7. GürhanErkal

Masaüstü Yayımcılık (grafik tasarım) Adobe yazılımları

Merhaba arkadaşlar. Evimde yada bana yakın kafe tarzı bir yerde ders vermeye niyetim var. Ders için düşündüğüm müfredat şöyle Giriş- Renk bilgisi, kısa tarih bilgisi, brief nasıl alınır vs 1- Tasarım ve temel tasarım ilkeleri 2- tipografi 3- Adobe illustrator 4- Temel çizim teknikleri...
  8. GürhanErkal

Animasyon, Video ve tasarım

Hareketli grafik, 2 boyutlu animasyonlar, info grafikler, baskıya yönelik tasarım ve online dergi yapıyorum. Yaptığım işlerde kullanılan çizimleri kendim çiziyorum hiç bir şekilde hazır tema, şablon, clipart vb. Kullanmıyorum. Orjinal iş garantilidir. Çalışmaları evimden sürdürüyorum. Bir çok...
  9. GürhanErkal

İndesignda 3 sayfa dergi mizanpajı

Yaptığım minimal bir dergi mizanpajını video haline getirip koydum. Yazı resim ekleme, stilleri kullanma, photoshopta resim işleme, mizanpaj, grid sistemi vb konusunda bir çok bilgi bulabilirsiniz. Not: video, HD'dir büyük boyutta izlerseniz rahatlıkla görebilirsiniz.
  10. GürhanErkal

A'dan Z'ye karakter animasyonu

Çizmesi zor olmayan bir karakter oluşturup onu animasyona uygun hale getirip, after effects'de kısa bir animasyon yapıyorum ve tüm bunları videoya çakiyorum. Görüntü çok hızlandırılmış ama durdura izlerseniz ayrıntıları görebilirsiniz. Ham ai'de çizim hem ai projeni aftere atma hemde afterde...
  11. GürhanErkal

2D karakter animasyonu

Merhabalar. Pek ders sayılmaz ama after effects'de 3d özellikleri kullanarak bir karakteri canlandırması üzerine çalışırkenki görüntüyü kaydettim. Belki arkadaşların işine yarar. Kolay gelsin.
  12. GürhanErkal

Motion graphics CV Tanıtım

Özellikle maille yollanabilecek yaptığımız işi açıklayan hızlı ve keyifli olmasına çalıştığım bir tanıtım videosu. Tamamen standart after effect araç ve efektleriyle hazırlanmıştır. İçeride gözüken videolarında tamamı tarafımdan yapılmıştır. 55186587...
  13. GürhanErkal

motion graphic, DVD menü, animasyon, reklam filmleri yapıyoruz

Dreamstation firması olarak ister normal şekilde ister internetten freelance tadında çalışmalar yapıyoruz. Çalışmalarımız ağırlıklı hareketli grafik (after effects) ağırlıklı, TV ve internet reklamlarınızı makul karşılıklar içinde yapıyoruz. Özellikle sosyal medya için içerik üretme anlamında...
  14. GürhanErkal

Yeni motion graphic filmimiz

Selam Arkadaşlar. Not: Filme ses gelebilir bazı küçük ayarlamalar yapılabilir, sonuç olarak bitime oldukça yakın bir halde. Yorumlarınızı bekleriz. Çizimleri ve sahneleri tamamını ben oluşturdum. Elimden geldiğince hazır malzeme kullanmamaya çalıştım. Yazılımlar: AE cs5.5...
  15. GürhanErkal

Masaüstü yayımcılık dersi (izmir)

Merhaba arkadaşlar. Öğretme arzum için için içimi dağlıyor. Yeni açtığım tasarım ofisinde belli günlerde özel ders vermeyi düşünüyorum. Genel düşüncem 2 kişilik gruplar. Tabi tek de olabilir. İzmirde doğru düzgün eğitimini alamayacağınız indesign Ve PDF yönetimi benim ağırlıklı...
  16. GürhanErkal

İzmir'in ilk motion graphic studyosu

İzmir'in ilk hareketli grafik stüdyosuyuz. Ama şu anda Hollanda'dan, Ankaraya kadar hizmet veriyoruz. Sonuca odaklı, yaratıcı ve hızlı çözümlerle çok önemli bir ihtiyacı kapatıyoruz. Hemde freelance tadında Kimlerin bize ihtiyacı var Özellikle Dijital mecra ajansları Sosyal medya...
  17. GürhanErkal

Dergi reklam spotu

Merhabalar tasarımını da yaptığımız derginin, tv web spotunu yaptık. https://vimeo.com/42496156
  18. GürhanErkal

İllustrasyon yapabilen Program bilmesi önemli değil yardımcı tasarımcı

Mayıs ortası gibi açacağım tasarım ofisinde yetiştirilmek üzere bir tasarımcı alacağım. GSF'li yada grafikle ilgili bir okuldan mezun olması çok önemli. Freelance işin tanımı icabı mümkün değil. Program bilmesi hiç önemli değildir. Fakat tasarım özellikle çizim üzerine gösterebilceği iyi...
  19. GürhanErkal

Avcı nuri iz peşinde (animasyon reklam)

Merhaba arkadaşlar, 3 - 4 gün kadar uğraşarak türlü eksikleri ile bile olsa bu animasyon web reklamını hazırladım. animasyon, kurgu ve arkaplan çizimleri bana ait. Kara kalem çizimi: Burak Tuylek yazılımlar: İllustrator, after effects, premiere http://vimeo.com/31896407 31896407
  20. GürhanErkal

2d Animasyon, Motion Graphics, Video kurgu, compositing, Kurumsal kimlik çalışmaları.

Merhabalar, 2d çizim + animasyon, motion graphics, kurgu, compositing, illustrasyon ağırlıklı olarak freelance hizmet veriyorum. Gürhan Erkal İzmir bilgi@gurhanerkal.com www.gurhanerkal.com İzleyebileceğiniz link: http://vimeo.com/couchmode/user4169429/videos/sort:newest/29559866
Yukarı Alt