Arama sonuçları

1. Unicorn Design

Assassin's Creed Afiş Çalışmam

Assassin's Creed afiş çalışmam yorumlarınızı bekliyorum
  2. Unicorn Design

Bu ne ya ilana bakar mısınız?

Arkdaşlar bu aralar iş aradığım için sık sık kariyer sitelerini ziyaret ediyorum. Biraz önce bir sitede karşıma çıkan bir ilanı sizlerle paylaşmak istiyorum. Mesleğin ne hallere düştüğünün iyi bir göstergesi diye düşünüyorum. İlan aynen şöyle YORUMSUZ
  3. Unicorn Design

Tam Zamanlı İş Arıyorum

Şirketimden istifa ettiğim için iş arıyorum. İstanbul Avrupa yakası bahçelievlerde ikamet ediyorum. Hangi programı ne derece bildiğim aşağıdaki tabloda yazıyor. Ayrıca ileri seviyede bilgisayar ve pc donanım biliyorum. PC ve Mac kullanabilim ama Mac'te yüzde 50 yavaşlayacağım kesin :))...
  4. Unicorn Design

İşverenler Çıldırmış Olmalı

Bazen problemli elemanlarla karşılaşan firmalara "OH OLSUN" diyorum. İşverenler özellikle de kurum bünyesinde insan kaynakları departmanı olan şirketler bazı şeyleri hak ediyorlar bence. Şöyle bir ilanlara bakıyorum da işverenler geçekten çıldırmış olmalı diyorum. Birincisi ve en önemlisi...
  5. Unicorn Design

Güncelleme Tamamlandı Fikirlerinizi Bekliyorum

Merhaba arkadaşlar. Bir süredir üzerinde çalıştığım web sitemin tasarımını sonunda tamamladım. Sizlerden bir bakmanızı ve yapıcı eleştirileriniz ile fikirlerinizi söylemenizi istiyorum. Teşekkür ederim. www.unicorndesignstudio.com
  6. Unicorn Design

Bina üstü text yardım

merhaba arkadaşlar benim sorunum şu aşağıdaki resimdeki beton zemine bir yazı ekleyeceğim fakat yazı hem beton eksenine uygun olmalı hemde oraya sonradan konulduğu belli olmayacak kadar iyi kamufle edilmiş olmalı yani bütünün parçasıymış gibi bir diğer sorum ise vanishing point ile ilgili bu...
Yukarı Alt