Arama sonuçları

1. B

En Çok Hoşunuza Giden Reklam Sloganları

Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu (Wolkswagen)
  2. B

Bende iste boyle yaptim...

az once twrille ugrasirken bu cikti :D:D yauv adres bu bugun naptiysam foto yukleyemedim biri yardim etsin
  3. B

Kalemler (Eps)

http://www.dosya.cc/kalem.rar.html 23 adet vektorel kalem eps formatinda guzeller tavsiye ederim
  4. B

Board ve Menu

Hollandadaki bir turk Eetihuis icin yaptigim bord ve menu Elestrilerinizi bekliyorum
  5. B

Logo Calismam

Ne is yaptiklarini soyle tarif edeyim tam turkce karsiligi yok sanirsam. Okul onunde afisten kitaba cd den eski plak satan ama ayni zamanda cafeterya olan biryer.Sizlerdende elestri almak hosuma gider. Paylasimlarim yarin ogleden itibaren devam edecektir.
  6. B

Logo, Kartvizit, Antetli kagit, Zarf

Firma iki ortakli bi yapi firmasi.Logodaki kirmizi ve siyah renk iki ortagin birleserek enerji vermesini sembolize ediyor.Pronun kirmizi olmasi firmanin cok genc insanlar tarafindan yeni kurulmasindan kaynakli Sizinde yorumlariniza sunayim umarim begenirsiniz elestrilerinizi bekliyorum
  7. B

Vektorel Araba Arac Cizimleri

arkadaslar lazim olan kaplama arac giydirme islerinizde lazim olan araba modelini ve tarihini yazarsaniz size vektorel cizimini yollayabilirim. ornek: volkswagen caddy aldiginiz cizimi %3000 buyuttugunuz zaman orjinal olculerde oluyor
  8. B

bi yorum!!!

evet arkadaslar eksilerimi sizlere sorayim dedim.Sizce nasi olmus
  9. B

coreldraw x4 cikti piyasada

arkadaslar yeni 3d modelleme sistemiyle baya bi fark atacak gibi belliki yapanlar cok ofkelenmisler baya bi arti var resimlerine baktim arayuzu felan super birkactanede 3d mobellemeye baktim cok hos olmus. www.corel.com resmi sitesinden demosunu alabilirsiniz
Yukarı Alt