Arama sonuçları

1. M

Izmir'de dergi tasariminda çalişacak tecrübeli grafiker

İzmir'de ikamet eden yeni çıkartacağımız moda dergisinin grafik çalışmalarını yapacak tecrübeli, yaratıcı kendine güvenen tercihen fotoğraf çekimindende anlayan grafikerlerin müracaatlarını bekliyoruz. onuzreklam@hotmail.com
  2. M

Bütün marka Logo fontları - yazı karakterleri

link ölmüş ama bende tşk etmek istiyorum indirirsem:)))
  3. M

yaşam & sağlık dergisi

1 temmuzda 1. sayısını çıkarmayı planladığımız dergimize işinde deneyimli konuya vakıf ve seyahat engeli olmayan GENEL YAYIN YÖNETMENİ alınacaktır. izmir ve manisa da ikamet edenler tercihimizdir. CV ve müracatlar için onuzreklam@gmail.com adresinde iltibata geçebilirsiniz. teşekkürler.
  4. M

Freelance Grafik / İletişim Tasarımı

fulya hanım onuzreklam@gmail.com a cv ve portfolyolarınızdan göndermenizi rica ediyorum. projemizde çözüm ortakları aramaktayız . görüşmek üzere kolay gelsin
  5. M

Grafiker / İzmir

meraba onuzreklam@hotmail.com detaylar için görüşelim
  6. M

yeni çıkacak dergimiz için

bölgemizde yeni çıkartacağımız dergi için işinde uzman EDİTÖR reklam sorumluları görselliği çok iyi grafikerler alınacaktır onuzreklam@gmail.com
  7. M

seçim afişleri yardım

arkadaşlar seçim avişlerinde kullanılan evet mühürlü kaliteli resim yada vektörel çizim olan varsa gönderebilirmi bana tşk ler kolay gelsin hepinize
  8. M

photoshop geri alma sorunu

teşekkürler emine hanım yardımınız için
  9. M

photoshop geri alma sorunu

meraba photoshop ta undo (geri alma) yı sınırsız hale nasıl getiririm. ayarlar konusunda yardımcı olursanız sevinirim. bende tek geri yada ileri alıyor. teşekkürler..
  10. M

şekil içine yazı eklemek

teşekkürler yarımlarınız için mersiii
  11. M

şekil içine yazı eklemek

evet eğrelti içine ve eğrelti gibi duracak şekilde mavi yazılacak yapılışını anlatırsanız sevinirim.
  12. M

şekil içine yazı eklemek

ekledim üste emine hanım
  13. M

şekil içine yazı eklemek

emine hanım resmi nasıl ekliycem tarif edermisin
  14. M

şekil içine yazı eklemek

resimde eklediğim şeklin içine persfektif olarak yazıyı yazmak isyiyorum tam şekildeki gibi olacak. corelde persfektif tuşu ile denedim yapamadım. bunu nasıl yapabilirim? http://img377.imageshack.us/my.php?image=yazrg4.jpg bu kadar yapabildim emine hanım özür. resim eklemek problem oldu...
  15. M

Atamız, Bayrağımız, Haritamız

arkadaşım şifresi nedir bunu????
  16. M

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

tşk ler ekrem kardeş çok sağol iyi çalışmalar
  17. M

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

arkadaşlar corel de yaptığımız işlemleri sınırsız nasıl geri alabiliriz? ctrl+Z kulanarak yada konsülden geri almalar sınırlı bunu daha önce yapmıştım ama unuttum yapmasını yardımlarınızı bekliyorum
  18. M

Resimdeki Hata Nerede?

bence hata sağdaki binada... sağdaki binaya baktığınızda modern bir görünüş söz konusu ve o zamanlarda bina giydirmesi asla kulanılmıyordu.... yani 1800 lü yılların fotoğrafında sağdaki binanın böyle olmaması lazımdı bence
  19. M

Dergi-Kitap Fontları

dostum bu fontları bana gönderebilirmisin zahmet olmazsa sana
  20. M

Dergi-Kitap Fontları

Arkadaşlar dergi çalışmasında kullanılan fontlar hakkında bilgi verebilirmisiniz?
Yukarı Alt