Arama sonuçları

1. M

Izmir'de dergi tasariminda çalişacak tecrübeli grafiker

İzmir'de ikamet eden yeni çıkartacağımız moda dergisinin grafik çalışmalarını yapacak tecrübeli, yaratıcı kendine güvenen tercihen fotoğraf çekimindende anlayan grafikerlerin müracaatlarını bekliyoruz. onuzreklam@hotmail.com
  2. M

yaşam & sağlık dergisi

1 temmuzda 1. sayısını çıkarmayı planladığımız dergimize işinde deneyimli konuya vakıf ve seyahat engeli olmayan GENEL YAYIN YÖNETMENİ alınacaktır. izmir ve manisa da ikamet edenler tercihimizdir. CV ve müracatlar için onuzreklam@gmail.com adresinde iltibata geçebilirsiniz. teşekkürler.
  3. M

yeni çıkacak dergimiz için

bölgemizde yeni çıkartacağımız dergi için işinde uzman EDİTÖR reklam sorumluları görselliği çok iyi grafikerler alınacaktır onuzreklam@gmail.com
  4. M

seçim afişleri yardım

arkadaşlar seçim avişlerinde kullanılan evet mühürlü kaliteli resim yada vektörel çizim olan varsa gönderebilirmi bana tşk ler kolay gelsin hepinize
  5. M

photoshop geri alma sorunu

meraba photoshop ta undo (geri alma) yı sınırsız hale nasıl getiririm. ayarlar konusunda yardımcı olursanız sevinirim. bende tek geri yada ileri alıyor. teşekkürler..
  6. M

şekil içine yazı eklemek

resimde eklediğim şeklin içine persfektif olarak yazıyı yazmak isyiyorum tam şekildeki gibi olacak. corelde persfektif tuşu ile denedim yapamadım. bunu nasıl yapabilirim? http://img377.imageshack.us/my.php?image=yazrg4.jpg bu kadar yapabildim emine hanım özür. resim eklemek problem oldu...
  7. M

Dergi-Kitap Fontları

Arkadaşlar dergi çalışmasında kullanılan fontlar hakkında bilgi verebilirmisiniz?
  8. M

Dergi-Kitap Fontları

Meraba Arkadaşlar Genel anlamda Dergi ve Kitaplarda kullanılan font isimlerini yazabilirmisiniz bana ?
  9. M

Edit Bitmap sorunu yardım

selam corel x3 kullanıyorum. çalışma sayfasında bir resim ile çalışırken normalde Edit Bitmap tuşu aktif olurdu ama şimdi pasif ve ne yaptıysam aktif hale getiremedim. herangi bir fotoğrafla çalışırken sayfada bir işlem yapmak için Fhoto-paint e geçiş yapmak için kulanamıyorum artık bu tuşu...
  10. M

Bir Karikatür Çizdirmek İstiyorum

arkadaşlar haritaların karikatürize yapılması konusunda çalışması olan bir arkadaş arıyorum. genelde turistik yörelerin il yada ilçe haritalarını karikatürizeçizimleri oluyor onu yapmak yada yaptırmak adına görüşmek istiyorum lütfen yardım edin...
Yukarı Alt