Arama sonuçları

1. merve yıldız özbay

Grafik tasarım programları özel ders verilir...

Grafik Tasarım programlarını öğrenmek isteyenler detaylı bilgi almak için bana merveyildizozbay@hotmail.com dan ulaşabilirler. Şehir: Ankara
  2. merve yıldız özbay

Reklamınızı yapmaya talibim...

Merhabalar Grafik Tasarım konusunda 6. senemi çalışıyorum. Şuan Ankarada Bir reklam ajansında çalışıyorum. Freelance tasarım işleri için bana merveyildizozbay@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz!
  3. merve yıldız özbay

Grafik Tasarım Eğitmeninden Photoshop ve tasarım programları eğitimi verilir!

Şuan Bir Teknik kursta grafik tasarım eğitmenliği yapmaktayım. Grafik tasarım programlarını başlangıç seviyesinden itibaren öğrenmek isteyen, bayan öğrencilere özel ders verilir. Görüşmek isteyenler merveyildizozbay@hotmail.com mail adresinden ya da 0542 443 56 58 nolu telefondan bana ulaşabilirler.
  4. merve yıldız özbay

Grafik Tasarımcı / Ankara

4 yıllık grafik tasarım alanında tecrübem var.3 yıl kocaelide ajansta çalıştım.şuan ankarada ikamet etmekteyim.uzun soluklu çalışabileceğim bir ajans tercihimdir.ilgilenen arkadaşlara cv mi ve yaptığım çalışmaları mail atabilirim. merveyildizozbay@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz...
Yukarı Alt