Arama sonuçları

1. G

Piktogram Nedir / Sık Kullanılan Ambalaj Piktogramları

Çok tesekkürler işimi gördü.
  2. G

1,000 TL Ödüllü “Sosyal” Logotype ve Amblem Tasarımı Yarışması

Sonuçların açıklanacağı yok. Anlaşılan o ki yarışmadan firmanın istediği sonuç alınamadığı için bir açıklama yapılmıyor. Bu da bu platformda emek veren bizim gibi insanların emeğine ne denli değer verildiğini gösteriyor zaten.
  3. G

Sosyal Logo ve Kurumsal

4. G

NG BOX Kurumsal Çalışması

5. G

Miss Gaya Logo Çalışması

6. G

Sosyal Logo Çalışması

7. G

Tekstilkent ofisimize - Tecrübeli Grafiker

@danisman hah hahh hahh hah:)
  8. G

ACİL Grafiker Aranıyor Beylikdüzü

Beylikdüzü'nde bulunan Halaman Matbaacılık grafiker aramaktadır. Başvuracak arkadaşın karton etikette tecrübeli olması ve macintosh platformunda çalışmış olması gerekmektedir. Freehand iyi seviyede, photoshop ve illustrator orta seviyede bilmesi gereklidir. E5 ve E6'dan servisimiz vardır...
  9. G

CorelDraw ICC Profil??

öncelikle matbaacınız kendi kullandığı renk profilini size söylesin, siz de corelde kullandığınız resimleri photoshop ta açıp onların söylediği renk profiline çevirirsiniz.( Edit-Convert to profile menüsünden ) Sonra resimleri tekrar corele alırsınız. Layerların kapatılması nedir onu anlamadım...
  10. G

Etikette tecrübeli grafiker aranıyor

Beylikdüzünde bulunan matbaamıza çorap etiketinde tecrübeli grafiker aramaktayız. MAC platformunda freehand, photoshop iyi derecede kullanabiliyor olması gereklidir. Illustrator bilgisi olan arkadaş başvurularda bir adım önde olacaktır. CV için gokhan@halaman.com.tr - Tel. 876 81 00 NOT:E5 ve E6...
  11. G

lütfen bilgilendirirseniz çok sevinirim

önce iş yeri ayarla ondan sonra kursa gidersin. yoksa teoride öğrendiklerini pratikte uygulayamadığın için hepsi uçup gidecektir. iş yeri bulmak için de gerekirse maaş almadan bir süre çalışmalısın, ve tek bir alana yoğunlaşmanda fayda var ya grafik yada web. Kurslarda güzel atıp tutarlar sizi...
  12. G

photoshop taki tasarımı layer ile birlikte corele taşımak yardım

Photoshopta tüm katmanları flatten olarak birleştir ve dosyayı Tiff formatında kaydet. Corelden import komutuyla resmi çağır ve tasarımını sonlandır. Dosyayı corel formatında kaydet ve matbaaya gönder. Hepsi bu.
Yukarı Alt