Arama sonuçları

1. L

Seyit Ali Başer > Grafikerler.org 3

Resim görünmüyor mu..? Yoksa ben mi göremiyorum...??:(
  2. L

Bir kaç portrede benden

Yağlıboya çalışmalarımı zaman zaman eklemeye çalışırım..Zira şu sıralar sergimiz olduğu için biraz yoğunuz...Zaman buldukca sizlerle paylaşacağımdan emin olabilirsiniz.
  3. L

Bir kaç portrede benden

Sevgili Hakan Merhaba, öncelikle güzel yorum ve eleştiriniz için teşekkür ediyorum..:) Elbette çalışmalarımın adı var..Fakat buraya eklemem o kadar ani olduki bunları düşünemedim bile..:) İlk resim genç fakat yaşından olgun gösteren biri..Fakat yinde botnundaki hatlara göre daha genç...
  4. L

Birkaç Karakalem çalışmam

Ton ve doku etkileri çok iyi olmuş çizimlerinizde..Ellerinize sağlık...
  5. L

Bir kaç portrede benden

6. L

Anatomi Çizimleri

Çizim için bilinmesi gereken en önemli konulardan biri anatomi..Bir çok kişiye ışık olacak çalışmlar bunlar...Teşekkürler...
  7. L

Sanatta sınır yok !

Hayran kalmamak mümkün mü..Muhteşem bir çalışma..Üstelik ağaçtan çalışılması eserlere daha bir sıcaklık katmış..
  8. L

Grafikerler.org-1 / Ahmet ALTUN

Güzel bir çalışma olmuş Ahmet Bey.. Süslemeden uzak amaca hizmet eden bir çalışma..Başarılar diliyorum efendim
  9. L

grafikerler.org

Başarılar dilerim semira hanım...sade ve hoş bir çalışma olmuş...
  10. L

Sanat Yelpazesinden bir yarışma

Teşekkür ediyorum efendim ilginiz için..:)
  11. L

Yarışma sonunda kazanan üyemizin karakalem portresini yapıp hediye ediyoruz Sayın Ahmet Bey..:)
  12. L

www.sanatyelpazesi.com

Destek ve önerilerinizi bekliyouz Saygılarımla http://www.sanatyelpazesi.com/
  13. L

Merhabalar, sitemizde yeni dostluklar, yeni sanatseverlerle tanışmak adına düzenlediğimiz bir etkinliktir bu yarışma..Bunun dışında karakalem portrem olsun, sevdiklerimin portresini yaptırmak istiyorum ama param yok diyenler içinde en güzel fırsat..Bunun için kuralları okuyup neden sizde...
Yukarı Alt